07 листопада  2017 року                                                                  № 47

Про надання одноразової  матеріальної допомоги  хворим  громадянам  Вікторійської сільської ради

Відповідно до статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Вікторійської сільської ради вирішив:

1.Винести на розгляд про надання разової благодійної допомоги хворим громадянам Вікторійської сільської ради на засідання постійної комісії по передньому  розгляду матеріалів для надання разової благодійної грошової допомоги хворим громадянам Вікторійської сільської ради та з подальшим затвердженням на сесії сільської ради.

• Тарасова Любов Віталіївна                   -500,00 грн.
  • Самойловських Віра Юхимівна           - 500,00 грн.
  • Мотузка Микола Васильович               -500,00 грн.

2.Головному бухгалтеру Орист В.Г. провести відповідні виплати.

Сільський голова                                                              Н.Ю.Пазюк

07листопада  2017 року                                                                    № 48

Про розгляд розпорядження голови  райдержадміністрації № 310 від 04.11.2016 р.

На виконання розпорядження голови райдержадміністрації № 310 від 04.11.2016 р. дані на нараді з питання Про стан використання коштів на розвиток сільської інфраструктури у 2016 році та Вікторійського сільського голови відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008№109/2008».

Виконавчий комітет Вікторійської сільської ради вирішив:

1.Розпорядження голови райдержадміністрації № 310 від 04.11.2016 р.,дані на нараді з питання Про стан використання коштів на розвиток сільської інфраструктури у 2016 році та Вікторійського сільського голови відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008№109/2008» взяти до відома.

2.Розробити спільно з відділом освіти, молоді та спорту проект для участі у конкурсному відборі на фінансування з державного фонду регіонального розвитку у 2018 році» Капітальний ремонт будівлі Вікторійської ЗОШ І-ІІІ ступенів ( теплова модернізація фасадів та облаштування відмостки школи)в с. Вікторія по вул.. Центральна,14».

3. Передбачити у бюджеті сільської ради на 2018 рік кошти на фінансування  проекту.

4. Власникам багатоквартирних будинків визначитися щодо управління відповідно до Закону України « Про особливості здійснення прав власності у багатоквартирному будинку».

5 .Контроль виконання даного рішення покласти на сільського голову Пазюк Н.Ю.

Сільський голова                                                                        Н.Ю.Пазюк

ПИРЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

07 листопада  2017 р.                                                                                     №49

Про розгляд доручення голови  райдержадміністрації №03.2-03/41  від 04.09.2017 р.

На виконання доручення голови райдержадміністрації №03.2-03/41 від 04.09.2017 р. дані на нараді з питань « Про стан виконання в районі постанови Кабінету Міністрів України «Про діяльність органів опіки та піклування, пов’язаних із захистом прав дитини» в частині майнових та житлових прав дітей, дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування».

виконавчий комітет Вікторійської сільської ради вирішив:

1.Доручення голови №03.2-03/41 від 04.09.2017 р.,дані на нараді з питання

« Про стан виконання в районі постанови Кабінету Міністрів України «Про діяльність органів опіки та піклування, пов’язаних із захистом прав дитини» в частині майнових та житлових прав дітей, дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування» взяти  до відома.

2.Виявити приміщення  для створення соціального житла для дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування .

3. Контроль за виконання даного рішення покласти на секретаря сільської ради.

Сільський голова                                                      Н.Ю.Пазюк