семінар

До уваги депутатів місцевих рад та посадових осіб органів місцевого самоврядування
21 червня о 10 годині у великій залі районної ради, за участю голови обласної ради Біленького О. Ю., керівників управлінь, департаментів та заступника голови облдержадміністрації Пругла О. Є., відбудеться семінар для депутатів місцевих рад, посадових осіб органів місцевого самоврядування Пирятинського та Чорнухинського районів на тему: «Актуальні питання розвитку правової спроможності територіальних громад на Полтавщині».
ПРОГРАМА СЕМІНАРУ
10.00-10.30 - відкриття семінару:
голова Полтавської обласної ради Біленький О.Ю.
заступник голови Полтавської ОДА Пругло О.Є.
виконавчий директор Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування - Микійчук В.П.
голова Пирятинської райдержадміністрації Куча О.Є.
голова Пирятинської районної ради Пазюк С.Г.
міський голова Рябоконь О.П.
директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Черчатий О.І.
10.30- 12.30 - доповіді:
10.30- 10.50 - «Актуальні питання розвитку місцевого самоврядування на Полтавщині»
заступник керівника апарату-керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Черкас О.Г.
Гришко В.В. - заступник начальника відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту Полтавської обласної ради.
10.50- 11.10 «Державні гарантії прав громадян та механізми їх захисту» Черчатий О.І. - директор Регіонального центру з надання
безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, к.н.держ.упр.
11.10—11.25 - «Напрямки та форми реалізації Закону України “Про безоплатну правову допомогу” місцевим центром з надання БВПД та бюро правової допомоги » Сокол О.О. - заступник начальника відділу. «Пирятинське бюро правової допомоги» Лубенського місцевого центру.
11.25-11.35 «Напрями та форми протидії рейдерству в аграрній сфері»
Чувпило В.В. - начальник Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.
11.35- 11.50 - Суть та вузові питання реалізації реформи медицини
Лисак В.П. - директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА.
11.50- 12.05- «Діяльність органів влади та місцевого самоврядування по запобіганню безробіттю в сільській місцевості».
Клавдієва К.Д. - директор Полтавського обласного центру зайнятості.
12.05-12.20- «Пенсійна реформа: суть та механізми реалізації»
Товстоножко І.В. - начальник Управління Пенсійного забезпечення Головного управління Пенсійного фонду України у Полтавській області.
12.20-12.35 - «Конфлікт інтересів у діяльності посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад».
Клименко І.В. - заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.
12.35- 13.00 - анкетування, підведення підсумків семінару.
Фото Рідны Пирятинщиной.