розпорядження про відпустку

Сільського голови

01 червня 2017 року                                                                                  № 1

Про надання відпустки спеціалісту землевпоряднику Рибальченко Т.Д.

Надати  щорічну відпустку спеціалісту землевпоряднику Вікторійської сільської ради Рибальченко Тетяні Дмитрівні з 12 червня 2017  року терміном на 11 календарних днів за період роботи з 20 травня 2015  року по 19 травня  2016 року.

Підстава: Заява Рибальченко Т.Д . від 01.06.2017 року.

Закон України «Про відпустки»

Сільський голова                                                            Н.Ю. Пазюк

Сільського голови

16 червня 2017 року                                                                                  № 2

Про надання відпустки уповноваженій посадовій особі з реєстрації громадян Андрієвському В.О.

1.Надати основну щорічну відпустку уповноваженій посадовій особі з реєстрації громадян  Вікторійської сільської ради Андрієвському Василю Олексійовичу з 05липня 2017 року по 18 липня включно  терміном на 14 календарних днів за період роботи з 14 грудня  2016 року по 04 липня 2017 року.

Підстава: Заява Андрієвського В.О. від 15.06.2017 року.

Закон України «Про відпустки»

Сільський голова                                                            Н.Ю. Пазюк

ПИРЯТИНСЬКИЙ РАЙОНУ

Сільського голови

03 липня  2017  року                                                                                 № 03

Про надання відпустки прибиральниці  Камповій С.М.

1.Надати основну щорічну відпустку прибиральниці Вікторійської сільської ради  Камповій Світлані Миколаївні з 10липня 2017 року по 02 серпня  включно  терміном на 24 календарних днів за період роботи з 12 грудня  2016 року по 11 грудня  2017 року.

2.Надати основну щорічну відпустку прибиральниці СБК Камповій Світлані Миколаївні з 10липня 2017 року по 02 серпня  включно  терміном на 24 календарних днів за період роботи з 12 грудня  2016 року по 11 грудня  2017 року.

3.Головному бухгалтеру Вікторійської сільської ради Орист В.Г. здійснити виплату.

Підстава: Заява Камповій С.М. від 03.07.2017

Сільського голови

19 липня  2017 року                                                                                  № 4

Про надання відпустки спеціалісту землевпоряднику Рибальченко Т.Д.

Підстава: Заява Рибальченко Т.Д. від 10.07.2017

Сільського голови

19 липня  2017 року                                                                                  № 5

Про надання відпустки секретарю сільської ради Роздабарі Н.В.

1.Надати основну щорічну відпустку секретарю  Вікторійської сільської ради Роздабарі Наталії Володимирівні з 01серпня  2017 року по 30 серпня  включно  терміном на 30  календарних днів за період роботи з 18 листопада  2016 року по 17 листопада  2017 року.

Підстава: Заява Роздабари Н.В. від 10.07.2017

Сільського голови

19 липня  2017 року                                                                                  № 6

Про надання відпустки касиру сільської ради Тітовій А.В.

1.Надати основну щорічну відпустку касиру    Вікторійської сільської ради Тітовій Аллі Василівні   з 01серпня  2017 року по 24серпня  включно  терміном на 24 календарних днів за період роботи з 08 січня   2017  року по 07 січня  2018 року.

Підстава: Заява Тітової А.В. від 10.07.2017

Сільського голови

19 липня  2017 року                                                                                  № 7

Про надання відпустки головному бухгалтеру сільської ради Орист В.Г.

1.Надати основну щорічну відпустку головному бухгалтеру    Вікторійської сільської ради Орист Валентині Григорівні   з 01серпня  2017 року по 30серпня  включно  терміном на 30 календарних днів за період роботи з 03 січня   2017 року по 02 січня  2018 року.

Підстава: Заява Орист В.Г. від 10.07.2017

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

23 серпня  2017 року                                                                                   №8

«Про надання щорічної відпустки Пазюк Н.Ю.»

1. Відбуваю у  основну щорічну  відпустку з 01 вересня 2017 року терміном на 30 календарних днів за період з 09 листопада 2017  року по 08 листопада  2017 року.
  2. На час відпустки, виконання обов’язків сільського голови Вікторійської сільської  ради, крім розпорядження бюджетними коштами, покласти на секретаря сільської ради Роздабару Наталію Володимирівну.

сільський голова                                                          Н.Ю.Пазюк

Сільського голови

05.12. 2017 року                                                                                  № 9

1.Надати основну щорічну відпустку уповноваженій посадовій особі з реєстрації громадян  Вікторійської сільської ради Андрієвському Василю Олексійовичу з 06грудня 2017 року по 15 грудня  включно  терміном на 10 календарних днів за період роботи з 04 липня 2017 року по 04 грудня  2017 року.

Підстава: Заява Андрієвського В.О. від 05.12.2017 року.

Ознайомлений                                         В.О. Андрієвський

Сільський голова                                          Н.Ю.Пазюк

Сільського голови

05.12.2017 року                                                                   № 10

«Про надання додаткової соціальної відпустки на дітей Тітовій А.В.»

Надати додаткову соціальну  відпустку касиру  Вікторійської сільської ради Тітовій А.В. терміном на 14 (чотирнадцять) календарних днів з 15  грудня по 30 грудня  2017 року включно

Підстава: Заява Тітової А.В. від 05.12. 2017 року.

Закон України «Про відпустки»

сільський голова                                                                  Н.Ю.Пазюк

Ознайомлений:                                                                Тітова А.В.