05 грудня   2017 року                                                                           № 50

Про надання одноразової  матеріальної допомоги  хворим  громадянам  Вікторійської сільської ради

Відповідно до статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Вікторійської сільської ради вирішив:

1.Винести на розгляд про надання разової благодійної допомоги хворим громадянам Вікторійської сільської ради на засідання постійної комісії по передньому  розгляду матеріалів для надання разової благодійної грошової допомоги хворим громадянам Вікторійської сільської ради та з подальшим затвердженням на сесії сільської ради.

• Кошлаченко Раїса Петрівна                   -500,00 грн.

2.Головному бухгалтеру Орист В.Г. провести відповідні виплати.

Сільський голова                                                              Н.Ю.Пазюк

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

05 грудня   2017 р.                                                                                     №51

Про розгляд доручення голови райдержадміністрації №03.2-03/52 від 10.11.2017 р

На виконання доручення голови райдержадміністрації №03.2-03/52  від 10.11.2017 р. дані на оперативній нараді

виконавчий комітет Вікторійської сільської ради вирішив:

1.Доручення голови №03.2-03/52 від 10.11.2017 р.,дані на оперативній нарадіприйняти до відома.

2.Активно співпрацювати з Пирятинським районним комісаріатом по питанню оповіщення призовників на підвідомчій території

3.Забезпечити сільську  амбулаторію комп’ютерною технікою.

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

05 грудня   2017 р.                                                                                     №52

Про розгляд доручення голови райдержадміністрації №03.2-03/52  від 24.11.2017 р.

На виконання доручення голови райдержадміністрації №03.2- 03/53  від 24.11.2017 р. дані на розширеному засіданні колегії райдержадміністрації з питання « Про стан організації харчування дітей у дошкільних закладах та школярів у 2017 році»

виконавчий комітет Вікторійської сільської ради вирішив:

1.Доручення голови №03.2-03/53  від 24.11.2017 р. дані на розширеному засіданні колегії райдержадміністрації з питання « Про стан організації харчування дітей у дошкільних закладах та школярів у 2017 році взяти до відома.

2. Директору ДНЗ « Веселка» Норці Л.Д. забезпечити постачання продуктів харчування у ДНЗ « Веселка» за наявності документів , що засвідчують пїх якість  постійно до 01.07.2018 року

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

05 грудня   2017 р.                                                                                     №53

Про розгляд доручення голови  райдержадміністрації №03.2-03/54 від 24.11.2017 р.

На виконання доручення голови райдержадміністрації №03.2-  03/54  від 24.11.2017 р. дані на розширеному засіданні колегії райдержадміністрації з питання «Про організацію та результати діяльності  Державної служби ветеринарної медицини району з питань забезпечення епізоотичного благополуччя території Пирятинського району»

виконавчий комітет Вікторійської сільської ради вирішив:

1.Доручення голови №03.2-03/53  від 24.11.2017 р. дані на розширеному засіданні колегії райдержадміністрації з питання « Про організацію та результати діяльності  Державної служби ветеринарної медицини району з питань забезпечення епізоотичного благополуччя території Пирятинського району» взяти до відома.

2. При формуванні сільського бюджету на 2018 рік запланувати кошти для для реалізації місцевої цільової програми « Про  покращення благоустрою Вікторійської сільської ради на 2018 рік» ( упорядкування території худомогильника на підвідомчій території)

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

05 грудня   2017 р.                                                                                     №54

Про взяття на квартирний облік  Донченко Юанну Станіславівну, позбавлену  батьківського піклування

Відповідно до ст. 34 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 33 Закону України  від 02.06.2005 № 2623- ІУ « Про основи соціального захисту бездомних громадян та безпритульних дітей» ( із змінами), розглянувши лист № 02-03/345 від 24.11.2017 року

виконавчий комітет Вікторійської сільської ради вирішив:

1. Поставити  на квартирний облік Донченко Юанну Станіславівну 25.11.2001 року народження,  дитину, позбавлену батьківського піклування місцем походження якої є с. Вікторія.
  2. Контроль за виконання даного рішення покласти на секретаря сільської ради.

Сільський голова                                                                                   Н.Ю.Пазюк