підписання декларацій з сімейним лікарем

Підписання декларацій із сімейними лікарями починається з 18 квітня
З 1 квітня в Україні стартувала кампанія з підписання декларацій пацієнтів із сімейними лікарями. За інформацією головного лікаря Пирятинського ЦПМД Ірини Дядькової, заклад активно долучився до процесу реформування, розроблено механізм по вибору сімейного лікаря у Пирятинському районі.
Підписати декларацію з педіатром можна у кабінеті №11, що знаходиться на другому поверсі стоматологічного відділення. Підписання декларації із сімейними лікарями буде проходити у кабінеті №8 в приміщенні Пирятинського ЦПМД (колишнє поліклінічне відділення). Для оформлення документів із собою необхідно мати паспорт, ідентифікаційний номер платника податків та свідоцтво про народження дитини, якщо підписуєте декларацію з педіатром. Обов’язково повинен бути мобільний телефон, він є методом підтвердження особи пацієнта і каналом зв’язку хворого та лікаря в подальшому.
Підписання декларацій з лікарями буде проходити щодня, з понеділка по п’ятницю (крім святкових днів) з 12.00 до 15.00. Обмеження в часі є тимчасовим і викликане тим, що з ранку лікарі проводять прийом хворих.
Розпочинається підписна кампанія з 18 квітня. Головний лікар ЦПМД звертається до пацієнтів із проханням зберігати спокій, не піддаватися ажіотажу, оскільки кінцевий термін підписання не визначений, тож усі громадяни встигнуть це зробити.
Список лікарів Пирятинського ЦПМД:
- Побочій Ольга Іванівна, сімейний лікар міської амбулаторії;
- Форостяна Валентина Григорівна, сімейний лікар міської амбулаторії;
- Бобир Валентина Григорівна, сімейний лікар міської амбулаторії;
- Бобир Микола Миколайович, сімейний лікар Вишневецької амбулаторії;
- Ярош Ірина Володимирівна, сімейний лікар міської амбулаторії;
- Гуцаленко Олександра Миколаївна, сімейний лікар Березоворудської амбулаторії;
- Школяренко Галина Миколаївна, сімейний лікар Новомартиновицької амбулаторії;
- Бражник Оксана Олексіївна, лікар-педіатр;
- Захаренко Катерина Григорівна, лікар-педіатр.

Фото Рідны Пирятинщиной.