Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Вікторійська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 21046242) був реорганізований і увійшов до складу Пирятинської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

18 сесія

 

3зуб 

ВІКТОРІЙСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(вісімнадцятої  сесії сьомого скликання)

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

22 червня 2017  року                                                              

Про розгляд проекту рішення «Про затвердження Положення  про транспортний податок»                                       

Керуючись пунктом 10.2 статті 10, статтею 267 Податкового кодексу України (зі змінами та доповненнями) та статтями 26, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

                                     Сільська  рада вирішила:

     1.Затвердити Положення про транспортний податок (додається).

     2.Оприлюднити це рішення в засобах масової інформації для обговорення.

     3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського  голову           Пазюк.Н.Ю.  та постійну депутатську комісію з питань планування бюджету і фінансів та господарської діяльності. ( Пляха А.В.)

Сільський голова                                                                    Н.Ю.Пазюк

Додаток

до  проекту рішення вісімнадцятої  сесії Вікторійської  сільської ради сьомого  скликання 22червня 2017 року

ПОЛОЖЕННЯ

про транспортний податок

Розділ І. Загальні положення

         1.1. Положення про транспортний податок (далі - Положення) розроблено на підставі статті 267 Податкового Кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі-Кодекс)

1.2. Це Положення є обов’язковим до виконання фізичними та юридичними особами, в тому числі нерезидентами, які є платниками транспортного податку відповідно до підпункту 267.1.1., 267.2.1 пункту 267.2  статті 267 Податкового кодексу України.

Розділ ІІ. Механізм справляння податку

2.1. Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 статті 267 Кодексу є об'єктами оподаткування.

2.2. Об'єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 750 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Така вартість визначається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику економічного розвитку, за методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України, виходячи з марки, моделі, року випуску, типу двигуна, об'єму циліндрів двигуна, типу коробки переключення передач, пробігу легкового автомобіля, та розміщується на його офіційному веб-сайті.

2.3. Базою оподаткування є легковий автомобіль, що є об'єктом оподаткування відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 статті 267 Кодексу.

2.4. Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об'єктом оподаткування відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 статті 267 Кодексу.

Розділ ІІІ. Порядок обчислення та строки сплати податку

3.1. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

3.2. Порядок обчислення та сплати податку

3.2.1. Обчислення суми податку з об'єкта/об'єктів оподаткування фізичних осіб здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку.

3.2.2. Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його реєстрації до 1 липня року базового податкового (звітного) періоду (року).

Щодо об'єктів оподаткування, придбаних протягом року, податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об'єкт. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

         Нарахування податку та надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень про сплату податку фізичним особам - нерезидентам здійснюють контролюючі органи за місцем реєстрації об'єктів оподаткування, що перебувають у власності таких нерезидентів.

3.2.3. Органи внутрішніх справ зобов'язані щомісячно, у 10-денний строк після закінчення календарного місяця подавати контролюючим органам відомості, необхідні для розрахунку податку, за місцем реєстрації об'єкта оподаткування станом на перше число відповідного місяця.

Форма подачі інформації встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної податкової політики.

3.2.4. Платники податку - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об'єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Щодо об'єктів оподаткування, придбаних протягом року, декларація юридичною особою - платником подається протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об'єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об'єкт.

3.2.5. У разі переходу права власності на об'єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом звітного року податок обчислюється попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об'єкт оподаткування, а новим власником - починаючи з місяця, в якому він набув право власності на цей об'єкт.

Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

3.2.6. За об'єкти оподаткування, придбані протягом року, податок сплачується пропорційно кількості місяців, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, в якому проведено реєстрацію транспортного засобу.

3.2.7. У разі спливу п'ятирічного віку легкового автомобіля протягом звітного року податок сплачується за період з 1 січня цього року до початку місяця, наступного за місяцем, в якому вік такого автомобіля досяг (досягне) п'яти років.

3.2.8. У разі незаконного заволодіння третьою особою легковим автомобілем, який відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 статті 267 Кодексу є об'єктом оподаткування, транспортний податок за такий легковий автомобіль не сплачується з місяця, наступного за місяцем, в якому мав місце факт незаконного заволодіння легковим автомобілем, якщо такий факт підтверджується відповідним документом про внесення відомостей про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, виданим уповноваженим державним органом.

У разі повернення легкового автомобіля його власнику (законному володільцю) податок за такий легковий автомобіль сплачується з місяця, в якому легковий автомобіль було повернено відповідно до постанови слідчого, прокурора чи рішення суду. Платник податку зобов'язаний надати контролюючому органу копію такої постанови (рішення) протягом 10 днів з моменту отримання.

3.2.9. У разі незаконного заволодіння третьою особою легковим автомобілем, який відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 статті 267 Кодексу є об'єктом оподаткування, уточнююча декларація юридичною особою - платником податку подається протягом 30 календарних днів з дня внесення відомостей про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

У разі повернення легкового автомобіля його власнику уточнююча декларація юридичною особою - платником податку подається протягом 30 календарних днів з дня складання постанови слідчого, прокурора чи винесення ухвали суду.

3.2.10. Фізичні особи - платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації для проведення звірки даних щодо:

а) об'єктів оподаткування, що перебувають у власності платника податку;

б) розміру ставки податку;

в) нарахованої суми податку.

У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів (зокрема документів, що підтверджують право власності на об'єкт оподаткування, перехід права власності на об'єкт оподаткування, документів, що впливають на середньоринкову вартість легкового автомобіля), контролюючий орган за місцем реєстрації платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).

Фізичні особи - нерезиденти у порядку, визначеному цим пунктом, звертаються за проведенням звірки даних до контролюючих органів за місцем реєстрації об'єктів оподаткування.

3.3. Порядок сплати податку

3.3.1. Податок сплачується за місцем реєстрації об'єктів оподаткування і зараховується до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

3.4. Строки сплати податку

3.4.1. Транспортний податок сплачується:

а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

б) юридичними особами - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

Розділ IV. Відповідальність та контроль

         4.1. Платники податку, зазначені в п.2.1. цього Положення, несуть відповідальність за неподання у встановлені терміни звітності з транспортного податку, за правильність обчислення, повноту і своєчасність сплати податку до бюджету, відповідно до Податкового кодексу України, інших законодавчих та нормативних актів.

         4.2. Контроль за правильністю обчислення, повнотою і своєчасністю сплати транспортного податку до бюджету здійснює Лубенська ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області.

Секретар сільської ради                                                   Н.В.Роздабара

                                                      

ВІКТОРІЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(вісімнадцята  сесія сьомого  скликання)

ПРОЕТ РІШЕННЯ

22 червня 2017 року

 Про розгляд проекту рішення «Про транспортний податок на 2018 рік»

  З метою приведення у  відповідність до чинного законодавства місцевих податків і зборів, відповідно до статті 143 Конституції України, керуючись пунктом 10.2 статті 10, статтею 267 Податкового кодексу України (зі змінами та доповненнями ) та статтями 26, 69 Закону України  «Про  місцеве самоврядування в Україні».

                                  Сільська  ради вирішила :

1.Встановити на 2018 рік  ставку транспортного  податку, з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000,00 гривень за кожен легковий автомобіль,що є об’єктом оподаткування відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 статті 267 Податкового кодексу України (зі змінами а доповненнями).

         2.Встановити, що дане рішення набирає чинності з 01.01.2018 року.

 3.Оприлюднити  це рішення в засобах масової інформації для  обговорення.

4.Контроль за виконання цього рішення покласти на сільського голову  Пазюк Н.Ю. та постійну депутатську комісію з питань планування  бюджету, фінансів та господарської діяльності.( Пляха  А.В.)

Сільський голова                                                Н.Ю.Пазюк

ВІКТОРІЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                       (вісімнадцята  сесія сьомого  скликання)

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 22 червня 2017 року

 Про акцизний податок з 01.01.2018 р.

         Керуючись статтею 12, підпунктом 215.3.10 пункту 215.3 статті 215 Податкового кодексу України (зі змінами та доповненнями ) та статтями 26,69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні2

                            Сільська рада  вирішила:

  1. Встановити на 2018 рік акцизний податок на реалізацію суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів в розмірі 5% від вартості (з податком на додану вартість).
  2. Затвердити Положення про акцизний податок для підакцизних товарів , реалізованих відповідно до підпункту 213.1.9 пункту 213.1 статті 213 Податкового кодексу України (додається)
  3. Оприлюднити це рішення в засобах масової інформації.
  4. Контроль за виконання цього рішення покласти на сільського голову Пазюк Н.Ю. та постійну депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів та господарської діяльності.( Пляха  А.В.

Сільський головаН.Ю.Пазюк

     ВІКТОРІЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                    (вісімнадцята сесія сьомого  скликання)

  ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 22 червня 2017 року

 Про встановлення ставок  земельного податку на 2017 р.

         Відповідно до статті 143 Конституції України та статтей 26,69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись п. 284.1 статті 284 Податкового кодексу України (із змінами та доповненнями)

                                        Сільська рада вирішила:

         1.Встановити на 2018 рік ставки земельного податку, а саме:

  • За земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження )у розмірі 3 відсотків від їх нормативної грошової оцінки, а для сільськогосподарських угідь-0,3 відсотка від їх нормативної грошової оцінки;
  • За земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання - у розмірі 3 відсотків від їх нормативної грошової оцінки;
  • За земельні ділянки , розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено - у розмірі 5 відсотків від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.
  • За земельні ділянки громадян,зайняті житловим фондом, садовими і дачними будинками, господарськими та іншими будівлями і спорудами, індивідуальними гаражами та автостоянками для зберігання особистих транспортних засобів громадян, які використовуються без отримання прибутку, я також багаторічними насадженнями – у розмірі 0,03 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

     2.Оприлюднити це рішення в засобах масової інформації  для обговорення.

3. Контроль за виконання цього рішення покласти на сільського головуПазюк Н.Ю. та постійну депутатську комісію з питань планування  бюджету, фінансів та господарської діяльності.( Пляха  А.В.)

Сільський гоова                                                Н.Ю.Паз  

ВіІКТОРІЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(вісімнадцята  сесія  сьомого  скликання)

      ПРОЕКТ РІШЕННЯ

22 червня 2017 року                             

Про  розгляд проекту рішення встановлення пільг зі сплати  земельного податку

  Відповідно статті 284 Податкового кодексу України, керуючись статтею 143 Конституції України та статтями 26, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

                                   Сільська рада вирішила:

        1.За рахунок коштів, що зараховуються до сільського бюджету, встановити, що у 2018 році звільняються від сплати земельного податку юридичні особи наступних категорій:

           1)заповідники, у тому числі історико-культурні, національні природні парки, заказники (крім мисливських), парки державної та комунальної власності, регіональні ландшафтні парки, ботанічні сади, дендрологічні і зоологічні парки, землі державного агентства водних ресурсів України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного бюджету, пам'ятки природи, заповідні урочища та парки-пам'ятки садово-паркового мистецтва та всі інші, які утримуються за рахунок коштів державного бюджету;

         2). дослідні господарства науково-дослідних установ і навчальних закладів сільськогосподарського профілю та професійно-технічних училищ;

         3). органи державної влади та органи місцевого самоврядування,органи прокуратури, заклади, установи та організації, спеціалізовані санаторії України для реабілітації, лікування та оздоровлення хворих, військові формування, утворені відповідно до законів України, Збройні Сили України та Державна прикордонна служба України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів;

       4). дитячі санаторно-курортні та оздоровчі заклади України незалежновід їх підпорядкованості, у тому числі дитячі санаторно-курортні та оздоровчі заклади України, які знаходяться на балансі підприємств, установ та організацій;

          5). благодійні організації, створені відповідно до закону, діяльність яких не передбачає одержання прибутків;

          6). дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади незалежно від форм власності і джерел фінансування, заклади культури, науки, освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів;

         7). підприємства, установи, організації, громадські організації фізкультурно-спортивної спрямованості, у тому числі аероклуби та авіаційно-спортивні клуби Товариства сприяння обороні України, - за земельні ділянки, на яких розміщені спортивні споруди, що використовуються для проведення всеукраїнських, міжнародних змагань та навчально-тренувального процесу збірних команд України з видів спорту та підготовки спортивного резерву.

  1. Секретарю Вікторійської  сільської ради Роздабарі Н.В. оприлюднити це рішення в засобах масової інформації.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову та постійну депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів.

Сільський  голова                                                                Н.Ю.Пазюк

ВІКТОРІЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(вісімнадцята   сесія сьомого  скликання)

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 22 червня 2017 року

 Про розгляд проекту рішення про єдиний податок на 2018 рік

         Відповідно до статті 26,69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись підпунктом 10.1.2. статті 10, статтями 12,291,293 Податкового кодексу України ( із змінами та доповненнями)

                                             Сільська рада вирішила:

         1.Продовжити на 2018 рік термін дії рішення 10 сесії сьомого скликання від 12.07.2016 року «Про встановлення розмірів єдиного податку для громадян-суб`єктів підприємницької діяльності на 2016 рік».

         2.Забезпечити оприлюднення   рішення у встановленому чинним законодавством порядку в засобах масової інформації .

3. Контроль за виконання цього рішення покласти на сільського голову Пазюк Н.Ю. та постійну депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів та господарської діяльності.( Пляха  А.В.)

Сільський голова                                                   Н.Ю.Пазюк

3зуб 

ВІКТОРІЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(вісімнадцята сесія сьомого скликання)

 ПРОЕКТ РІШЕННЯ

22 червня 2017 року                                                                                                       

Про затвердження Положення про плату за землю на 2018 рік

         Відповідно до статті 143 Конституції України, статей 26, 69 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, законів України „Про оренду земель“, „Про оцінку земель“, керуючись підпунктом 10.1.1 пункту 10.1 статті 10, підпунктами 265.1.3 пункту 265.1 статті 265, статтями 269, 288 Податкового кодексу України, з метою приведення у відповідність до чинного законодавства місцевих податків і зборів,

                                 Сільська рада  вирішила:

1. Затвердити Положення про плату за землю на території Вікторійської сільської ради (додаток 1).

2. Визначити, що рішення вступає в дію з 01 січня 2018 року.

3. Зобов’язати спеціаліста -землевпорядника сільської ради Рибальченко Т.Д. внести відповідні зміни до укладених договорів оренди землі, привівши їх у відповідність до рішення з моменту введення його в дію.

4. Контроль за виконання цього рішення покласти на сільського голову Пазюк Н.Ю. та постійну депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів та господарської діяльності.( Пляха  А.В.)

Сільський голова                                                           Н.Ю.Пазюк

Додаток 1

до рішення  вісімнадцятої сесії

Вікторійської  сільської

ради сьомого скликання

                                                  ПОЛОЖЕННЯ

          про плату за землю на території Вікторійської сільської ради

                   1. Платники земельного податку

         1.1. Платниками земельного податку є: власники земельних ділянок, земельних часток (паїв);  землекористувачі.

         1.2. Особливості справляння податку суб'єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, встановлюються главою 1 розділу XIV Податкового кодексу України.

                   2. Об'єкти оподаткування земельним податком

         2.1. Об'єктами оподаткування є земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні;

земельні частки (паї), які перебувають у власності.

                   3. База оподаткування земельним податком

         3.1. Базою оподаткування є:

нормативна грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного відповідно до порядку, встановленого статтею 289 Податкового Кодексу;

площа земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких не проведено.

         3.2. Рішення щодо нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих у межах населених пунктів, офіційно оприлюднюється Березоворудською сільською радою до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування нормативної грошової оцінки земель або змін (плановий період). В іншому разі норми відповідних рішень застосовуються не раніше початку бюджетного періоду, що настає за плановим періодом.

                    4. Оподаткування земельних ділянок, наданих на землях    лісогосподарського призначення (незалежно від                                               місцезнаходження) земельним податком

         4.1. Податок за лісові землі справляться як складова рентної плати, що визначається податковим законодавством.

         4.2. Ставки податку за один гектар нелісових земель, які надані у встановленому порядку та використовуються для потреб лісового господарства, встановлюються відповідно до пунктів 5 та 6 цього Положення.

                   5. Ставка земельного податку за земельні ділянки,    нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від                                                          місцезнаходження)

         5.1. Ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюється у розмірі не більше 3 відсотків від їх нормативної грошової оцінки, для земель загального користування - не більше 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки, а для сільськогосподарських угідь - не менше 0,3 відсотка та не більше 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

         5.2. Ставка податку встановлюється у розмірі не більше 12 відсотків від їх нормативної грошової оцінки за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності).

         5.3. Ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюється у відсотках від їх нормативної грошової оцінки у таких розмірах:

         5.3.1. За один гектар сільськогосподарських угідь, у тому числі для потреб лісового господарства

для ріллі, сіножатей та пасовищ 0,3;

для багаторічних насаджень – 0,3.

         5.3.2. За один гектар нелісових земель, які надані у встановленому порядку та використовуються для потреб лісового господарства, за ділянки, зайняті виробничими, культурно-побутовими, житловими будинками та господарськими будівлями і спорудами, – відповідно до пункту 5.3.3 цього Положення, ст. 273.2 і 274 ПКУ

         5.3.3. За земельні ділянки (в межах населених пунктів):

зайняті житловим фондом, автостоянками для зберігання особистих транспортних засобів громадян, які використовуються без отримання прибутку, гаражно-будівельними, дачно-будівельними та садівницькими товариствами, індивідуальними гаражами, садовими і дачними будинками фізичних осіб – 0,03;

надані для потреб сільськогосподарського виробництва, водного та лісового господарства, які зайняті виробничими, культурно-побутовими, господарськими та іншими будівлями і спорудами – 0,03;

що відносяться до земель залізничного транспорту (крім земельних ділянок, на яких знаходяться окремо розташовані культурно-побутові будівлі та інші споруди і які оподатковуються на загальних підставах) – 0,25;

надані гірничодобувним підприємствам для видобування корисних копалин та розробки родовищ корисних копалин – 0,25;

за водойми, надані для виробництва рибної продукції – 0,25;

на яких розташовані аеродроми – 0,25;

         5.4. Податок за земельні ділянки на територіях та об'єктах історико-культурного призначення, використання яких не пов'язано з функціональним призначенням цих територій та об'єктів, встановлюється у розмірі 3 відсотків від їх нормативної грошової оцінки.

         5.5. Податок за земельні ділянки на територіях та об'єктах природоохоронного, оздоровчого та рекреаційного призначення, використання яких не пов'язано з функціональним призначенням цих територій та об'єктів, встановлюється у розмірі 3 відсотків від їх нормативної грошової оцінки.

         5.6. Плата за користування земельними ділянками, які використовуються юридичними і фізичними особами, в тому числі у разі переходу права власності на будівлі, споруди (їх частини), але право власності на які або право оренди яких в установленому законодавством порядку не оформлено, встановлюється у розмірі 3 відсотків від нормативної грошової оцінки земельних ділянок, за винятком земельних ділянок, ставка податку за які справляється у розмірі, визначеному пунктами 5.3 - 5.5 цього Положення.

Дія цього пункту не поширюється у випадках звільнення земельних ділянок від оподаткування або наявності пільг щодо сплати земельного податку.

                   6. Ставка земельного податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову                                             оцінку яких не проведено

         6.1. Ставка податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, встановлюється у розмірі 5 відсотків від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Полтавській області, за винятком земельних ділянок, зазначених у пунктах 6.1 - 6.3 цього Положення.

         6.2. Ставка податку за земельні ділянки, що відносяться до земель залізничного транспорту (крім земельних ділянок, на яких знаходяться окремо розташовані культурно-побутові будівлі та інші споруди і які оподатковуються на загальних підставах), надані військовим формуванням, утвореним відповідно до законів України, які не утримуються за рахунок державного або місцевих бюджетів, підрозділам Збройних Сил України, які здійснюють господарську діяльність, а також за земельні ділянки, на яких розташовані аеродроми, встановлюється у розмірі 0,02 відсотка від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Полтавській області.

         6.3. Ставка податку за земельні ділянки на землях водного фонду встановлюється у розмірі 0,3 відсотка від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Полтавській області.

                   7. Пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб

         7.1. Від сплати податку звільняються:

інваліди першої і другої групи;

фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

пенсіонери (за віком);

ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту“;

фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

         7.2. Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб пунктом 7.1 цієї статті, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм:

для ведення особистого селянського господарства – у розмірі не більш як 2 гектари;

для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах – не більш як 0,25 гектара, в селищах – не більш як 0,15 гектара, в містах – не більш як 0,10 гектара;

для індивідуального дачного будівництва – не більш як 0,10 гектара;

для будівництва індивідуальних гаражів – не більш як 0,01 гектара;

для ведення садівництва – не більш як 0,12 гектара.

         7.3. Від сплати податку звільняються на період дії єдиного податку четвертої групи власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі за умови передачі земельних ділянок та земельних часток (паїв) в оренду платнику єдиного податку четвертої групи.

                   8. Пільги щодо сплати податку для юридичних осіб

         8.1. Від сплати податку звільняються:

санаторно-курортні та оздоровчі заклади громадських організацій інвалідів, реабілітаційні установи громадських організацій інвалідів;

громадські організації інвалідів України, підприємства та організації, які засновані громадськими організаціями інвалідів та спілками громадських організацій інвалідів і є їх повною власністю, де протягом попереднього календарного місяця кількість інвалідів, які мають там основне місце роботи, становить не менш як 50 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить протягом звітного періоду не менш як 25 відсотків суми загальних витрат на оплату праці. Зазначені підприємства та організації громадських організацій інвалідів мають право застосовувати цю пільгу за наявності дозволу на право користування такою пільгою, який надається уповноваженим органом відповідно до Закону України „Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні“. У разі порушення вимог цієї норми зазначені громадські організації інвалідів, їх підприємства та організації зобов'язані сплатити суми податку за відповідний період, проіндексовані з урахуванням інфляції, а також штрафні санкції згідно із законодавством;

бази олімпійської та параолімпійської підготовки, перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України;

заповідники, у тому числі історико-культурні, національні природні парки, заказники (крім мисливських), парки державної та комунальної власності, регіональні ландшафтні парки, ботанічні сади, дендрологічні і зоологічні парки, пам'ятки природи, заповідні урочища та парки-пам'ятки садово-паркового мистецтва;

дослідні господарства науково-дослідних установ і навчальних закладів сільськогосподарського профілю та професійно-технічних училищ;

органи державної влади та органи місцевого самоврядування, органи прокуратури, заклади, установи та організації, спеціалізовані санаторії України для реабілітації, лікування та оздоровлення хворих, військові формування, утворені відповідно до законів України, Збройні Сили України та Державна прикордонна служба України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів;

дитячі санаторно-курортні та оздоровчі заклади України незалежно від їх підпорядкованості, у тому числі дитячі санаторно-курортні та оздоровчі заклади України, які знаходяться на балансі підприємств, установ та організацій;

благодійні організації, створені відповідно до закону, діяльність яких не передбачає одержання прибутків;

дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади незалежно від форм власності і джерел фінансування, заклади культури, науки, освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів;

підприємства, установи, організації, громадські організації фізкультурно-спортивної спрямованості, у тому числі аероклуби та авіаційно-спортивні клуби Товариства сприяння обороні України, - за земельні ділянки, на яких розміщені спортивні споруди, що використовуються для проведення всеукраїнських, міжнародних змагань та навчально-тренувального процесу збірних команд України з видів спорту та підготовки спортивного резерву, бази олімпійської та параолімпійської підготовки, перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України;

релігійні організації України, статути (положення), яких зареєстровано у встановленому законом порядку.

державні та комунальні дитячі санаторно-курортні заклади та заклади оздоровлення і відпочинку, а також дитячі санаторно-курортні та оздоровчі заклади України, які знаходяться на балансі підприємств, установ та організацій, які є неприбутковими і внесені контролюючим органом до Реєстру неприбуткових установ та організацій. У разі виключення таких підприємств, установ та організацій з Реєстру неприбуткових установ та організацій декларація подається платником податку протягом 30 календарних днів з дня виключення, а податок сплачується починаючи з місяця, наступного за місяцем, в якому відбулося виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій;

державні та комунальні центри олімпійської підготовки, школи вищої спортивної майстерності, центри фізичного здоров’я населення, центри з розвитку фізичної культури і спорту інвалідів, дитячо-юнацькі спортивні школи, а також центри олімпійської підготовки, школи вищої спортивної майстерності, дитячо-юнацькі спортивні школи і спортивні споруди всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств, їх місцевих осередків та відокремлених підрозділів, що є неприбутковими та включені до Реєстру неприбуткових установ та організацій, за земельні ділянки, на яких розміщені їх спортивні споруди. У разі виключення таких установ та організацій з Реєстру неприбуткових установ та організацій, декларація подається платником податку протягом 30 календарних днів з дня виключення, а податок сплачується починаючи з місяця, наступного за місяцем, в якому відбулося виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

                        9. Земельні ділянки, які не підлягають оподаткуванню    земельним податком

         9.1. Не сплачується податок за:

землі сільськогосподарських угідь, що перебувають у тимчасовій консервації або у стадії сільськогосподарського освоєння;

земельні ділянки державних сортовипробувальних станцій і сортодільниць, які використовуються для випробування сортів сільськогосподарських культур;

землі дорожнього господарства автомобільних доріг загального користування - землі під проїзною частиною, узбіччям, земляним полотном, декоративним озелененням, резервами, кюветами, мостами, штучними спорудами, тунелями, транспортними розв'язками, водопропускними спорудами, підпірними стінками, шумовими екранами, очисними спорудами і розташованими в межах смуг відведення іншими дорожніми спорудами та обладнанням, а також землі, що знаходяться за межами смуг відведення, якщо на них розміщені споруди, що забезпечують функціонування автомобільних доріг, а саме:

а) паралельні об'їзні дороги, поромні переправи, снігозахисні споруди і насадження, протилавинні та протисельові споруди, вловлюючі з'їзди, захисні насадження, шумові екрани, очисні споруди;

б) майданчики для стоянки транспорту і відпочинку, склади, гаражі, резервуари для зберігання паливно-мастильних матеріалів, комплекси для зважування великогабаритного транспорту, виробничі бази, штучні та інші споруди, що перебувають у державній власності, власності державних підприємств або власності господарських товариств, у статутному капіталі яких 100 відсотків акцій (часток, паїв) належить державі;

земельні ділянки сільськогосподарських підприємств усіх форм власності та фермерських (селянських) господарств, зайняті молодими садами, ягідниками та виноградниками до вступу їх у пору плодоношення, а також гібридними насадженнями, генофондовими колекціями та розсадниками багаторічних плодових насаджень;

земельні ділянки кладовищ, крематоріїв та колумбаріїв;

земельні ділянки, на яких розташовані дипломатичні представництва, які відповідно до міжнародних договорів (угод), згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, користуються приміщеннями та прилеглими до них земельними ділянками на безоплатній основі;

земельні ділянки, надані для будівництва і обслуговування культових та інших будівель, необхідних для забезпечення діяльності релігійних

організацій України, статути (положення) яких зареєстровано у встановленому законом порядку.

                    10. Особливості оподаткування платою за землю

         10.1. Вікторфйська  сільська рада встановлює ставки плати за землю та пільги щодо земельного податку, що сплачується на території Вікторійської  сільської ради.

Вікторійська  сільська рада до 25 грудня року, що передує звітному, подає відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки рішення Вікторійської сільської ради щодо ставок земельного податку та наданих пільг зі сплати земельного податку юридичним та/або фізичним особам.

Нові зміни щодо зазначеної інформації надаються до 1 числа першого місяця кварталу, що настає за звітним кварталом, у якому відбулися зазначені зміни.

         10.2. Якщо право на пільгу у платника виникає протягом року, то він звільняється від сплати податку, починаючи з місяця, що настає за місяцем, у якому виникло це право. У разі втрати права на пільгу протягом року податок сплачується, починаючи з місяця, що настає за місяцем, у якому втрачено це право.

         10.3. Якщо платники податку, які користуються пільгами з цього податку, надають в оренду земельні ділянки, окремі будівлі, споруди або їх частини, податок за такі земельні ділянки та земельні ділянки під такими будівлями (їх частинами) сплачується на загальних підставах з урахуванням прибудинкової території.

Ця норма не поширюється на бюджетні установи у разі надання ними будівель, споруд (їх частин) в тимчасове користування (оренду) іншим бюджетним установам, дошкільним, загальноосвітнім навчальним закладам незалежно від форм власності і джерел фінансування.

                            11. Податковий період для плати за землю

         11.1. Базовим податковим (звітним) періодом для плати за землю є календарний рік.

         11.2. Базовий податковий (звітний) рік починається 1 січня і закінчується 31 грудня того ж року (для новостворених підприємств та організацій, а також у зв'язку із набуттям права власності та/або користування на нові земельні ділянки може бути меншим 12 місяців).

                            12. Порядок обчислення плати за землю

         12.1. Підставою для нарахування земельного податку є дані відділу Держземагенства у Пирятинському районі Полтавської області.

Центральні органи виконавчої влади, що реалізують державну політику у сфері земельних відносин та у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно у сфері будівництва, щомісяця, але не пізніше 10 числа наступного місяця, а також за запитом відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки подають інформацію, необхідну для обчислення і справляння плати за землю, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

         12.2. Платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 Податкового кодексу України, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями.

Подання такої декларації звільняє від обов'язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

         12.3. Платник плати за землю має право подавати щомісяця звітну податкову декларацію, що звільняє його від обов'язку подання податкової декларації, не пізніше 20 лютого поточного року, протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

         12.4. За нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

У разі зміни протягом року об'єкта та/або бази оподаткування платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися такі зміни.

         12.5. Нарахування фізичним особам сум податку проводиться контролюючими органами, які видають платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку за формою, встановленою у порядку, визначеному статтею 58 Податкового кодексу України.

У разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника до іншого протягом календарного року податок сплачується попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначену земельну ділянку, а новим власником - починаючи з місяця, в якому у нового власника виникло право власності.

У разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника до іншого протягом календарного року контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

         12.6. За земельну ділянку, на якій розташована будівля, що перебуває у спільній власності кількох юридичних або фізичних осіб, податок нараховується з урахуванням прибудинкової території кожному з таких осіб:

1) у рівних частинах - якщо будівля перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділена в натурі, або одній з таких осіб-власників, визначеній за їх згодою, якщо інше не встановлено судом;

2) пропорційно належній частці кожної особи - якщо будівля перебуває у спільній частковій власності;

3) пропорційно належній частці кожної особи - якщо будівля перебуває у спільній сумісній власності і поділена в натурі.

За земельну ділянку, на якій розташована будівля, що перебуває у користуванні кількох юридичних або фізичних осіб, податок нараховується кожному з них пропорційно тій частині площі будівлі, що знаходиться в їх користуванні, з урахуванням прибудинкової території.

         12.7. Юридична особа зменшує податкові зобов'язання із земельного податку на суму пільг, які надаються фізичним особам відповідно до пункту 7.1 цього Положення за земельні ділянки, що знаходяться у їх власності або постійному користуванні і входять до складу земельних ділянок такої юридичної особи.

Такий порядок також поширюється на визначення податкових зобов'язань із земельного податку юридичною особою за земельні ділянки, які відведені в порядку, встановленому Законом України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" для безоплатного паркування (зберігання) легкових автомобілів, якими керують інваліди з ураженням опорно-рухового апарату, члени їх сімей, яким відповідно до порядку забезпечення інвалідів автомобілями передано право керування автомобілем, та законні представники недієздатних інвалідів або дітей-інвалідів, які перевозять інвалідів (дітей-інвалідів) з ураженням опорно-рухового апарату.

                            13. Строк сплати плати за землю

         13.1. Власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою.

У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році.

         13.2. Облік фізичних осіб - платників податку і нарахування відповідних сум проводяться щороку до 1 травня.

         13.3. Податкове зобов'язання щодо плати за землю, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному

місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

         13.4. Податкове зобов'язання з плати за землю, визначене у податковій декларації, у тому числі за нововідведені земельні ділянки, сплачується власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

         13.5. Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Фізичними особами у сільській місцевості земельний податок може сплачуватися через каси сільської ради за квитанцією про приймання податкових платежів. Форма квитанції встановлюється у порядку, передбаченому статтею 46 Податкового Кодексу.

         13.6. При переході права власності на будівлю, споруду (їх частину) податок за земельні ділянки, на яких розташовані такі будівлі, споруди (їх частини), з урахуванням прибудинкової території сплачується на загальних підставах з дати державної реєстрації права власності на таку земельну ділянку.

         13.7. У разі надання в оренду земельних ділянок (у межах населених пунктів), окремих будівель (споруд) або їх частин власниками та землекористувачами, податок за площі, що надаються в оренду, обчислюється з дати укладення договору оренди земельної ділянки або з дати укладення договору оренди будівель (їх частин).

         13.8. Власник нежилого приміщення (його частини) у багатоквартирному жилому будинку сплачує до бюджету податок за площі під такими приміщеннями (їх частинами) з урахуванням пропорційної частки прибудинкової території з дати державної реєстрації права власності на нерухоме майно.

                                      14. Орендна плата

         14.1. Підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки, оформлений та зареєстрований відповідно до законодавства.

Органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, які укладають договори оренди землі, повинні до 1 лютого подавати контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки переліки орендарів, з якими укладено договори оренди землі на поточний рік, та інформувати відповідний контролюючий орган про укладення нових, внесення змін до існуючих договорів оренди землі та їх розірвання до 1 числа місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися зазначені зміни.

Форма надання інформації затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної податкової політики.

         14.2. Платником орендної плати є орендар земельної ділянки.

         14.3. Об'єктом оподаткування є земельна ділянка, надана в оренду.

         14.4. Розмір та умови внесення орендної плати встановлюються у договорі оренди між орендодавцем (власником) і орендарем.

         14.5. Розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу:

не може бути меншою 3 відсотків нормативної грошової оцінки;

не може перевищувати 12 відсотків нормативної грошової оцінки.

         14.6. Плата за суборенду земельних ділянок не може перевищувати орендної плати.

         14.7. Податковий період, порядок обчислення орендної плати, строк сплати та порядок її зарахування до бюджетів застосовується відповідно до вимог пунктів 11 - 13 цього Положення.

                   15. Індексація нормативної грошової оцінки земель

         15.1. Для визначення розміру податку та орендної плати використовується нормативна грошова оцінка земельних ділянок.

Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, здійснює управління у сфері оцінки земель та земельних ділянок.

         15.2. Порядок індексації нормативної грошової оцінки визначає стаття 289 Податкового Кодексу.

Секретар сільської ради                                       Н.В. Роздабара

                                                    3зуб                                                          

ВІКТОРІЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(вісімнадцята сесія сьомого скликання)

 ПРОЕКТ РІШЕННЯ

22 червня 2017 року                                                                                                        

Про місцеві податки та збори на 2018                                                         

Відповідно до статті 143 Конституції України, статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтями 10, 12 Податкового кодексу України із змінами та доповненнями,  з метою приведення у відповідність до чинного законодавства місцевих податків і зборів,

                                                                            Сільська рада вирішила:

1. Встановити на території Вікторійської сільської ради:

  1. місцеві податки:

а) податок на майно:

         - транспортний податок;

         - плата за землю;

         - податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

         - єдиний податок;

          - акцизний податок;

     2. Рішення ввести в дію з 01 січня 2018 року.

      3. Виконкому сільської ради забезпечити оприлюднення рішення в  

               Засобах масової інформації.

4. Контроль за виконання цього рішення покласти на сільського голову Пазюк Н.Ю. та постійну депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів та господарської діяльності.( Пляха  А.В.)

Сільський голова                                                             Н.Ю.Пазюк

3зуб 

ВІКТОРІЙСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ

 ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(вісімнадцята  сесії сьомого скликання)

                                                            ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

22 червня   2017 року                                                             

Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне  від земельної ділянки на 2018 рік

З метою приведення у відповідність до чинного законодавства місцевих податків і зборів, відповідно до статті 143 Конституції України, керуючись статтями 10, 12, 266 Податкового кодексу України (зі змінами та доповненнями) та статтями 26, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

                                 Сільська  рада вирішила:

1. Встановити на 2018 рік ставку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб, на рівні 0,5 % мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування.

2. Встановити на 2018 рік ставку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб, на рівні 0,5  % мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування.

3. Встановити на 2018 рік ставку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб, на рівні 1  % мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування.

4. Встановити на 2018 рік ставку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб, на рівні 0,5 % мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування.

5.Встановити, що за наявності у власності платника податку в 2018році об'єкта (об'єктів) житлової нерухомості, у тому числі його частки, що перебуває у власності фізичної чи юридичної особи - платника податку, загальна площа якого перевищує 300 квадратних метрів (для квартири) та/або 500 квадратних метрів (для будинку), сума податку збільшується на 25000 гривень на рік за кожен такий об'єкт житлової нерухомості (його частку).

6. Пільги зі сплати податку надаються у відповідності до пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України.

7. У відповідності до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України надати пільгу на об’єкти нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, визначені в підпункті «е» підпункту 14.1.1291 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України, а на об’єкти, визначені в підпункті «г» підпункту 14.1.1291 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України - за умови, якщо такі об’єкти нежитлової нерухомості не використовуються їх власниками з метою одержання доходів.

8. У відповідності до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України надати пільгу на об’єкти житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності релігійних організацій України, статути (положення) яких зареєстровані у встановленому законом порядку, та використовуються для забезпечення діяльності, передбаченої такими статутами (положеннями).  

           9 .  Визнати ,що рішення  вступає в дію з 01.01.2018 року.

          10.  Оприлюднити це рішення в засобах масової інформації.

  11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову  Пазюк  Н.Ю. та постійну депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів та господарської діяльності. (Пляха А.В.)

Сільський голова                                                                          Пазюк Н.Ю.

3зубВІКТОРІЙСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(вісімнадцята сесії сьомого скликання)

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

22 червня 2017 року                                                               

Про розгляд проекту рішення«Положення  про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»

Керуючись статтями 12, 266  Податкового кодексу України (зі змінами та доповненнями) та статтями 26, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

                              Сільська рада вирішила:

  1. Затвердити Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (додається).
  2. Оприлюднити це рішення в засобах масової інформації .
  3. Встановити , що дане рішення набирає чинності з 01 січня 2018 року.

 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського  голову Пазюк Н..Ю.  та постійну депутатську комісію з питань планування бюджету і фінансів  та господарської діяльності.(Пляха А.В.)

Сільський голова                                                 Н.Ю.Пазюк

Додаток

до  проекту рішення вісімнадцятої сесії Вікторійської  сільської ради сьомогоскликання 22 червня 2017 року

ПОЛОЖЕННЯ

про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Розділ І. Загальні положення

         1.1. Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі - Положення) розроблено на підставі статті 266 Податкового Кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі-Кодекс)

         1.2. Це положення є обов’язковим до виконання фізичними та юридичними особи, в тому числі нерезидентами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості.

Розділ ІІ. Механізм справляння податку

2.1. Платники податку.

2.1.1. Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості.

2.1.2. Визначення платників податку в разі перебування об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості у спільній частковій або спільній сумісній власності кількох осіб:

а) якщо об'єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній частковій власності кількох осіб, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку;

б) якщо об'єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділений в натурі, платником податку є одна з таких осіб-власників, визначена за їх згодою, якщо інше не встановлено судом;

в) якщо об'єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб і поділений між ними в натурі, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку.

2.2. Об'єкт оподаткування

2.2.1. Об'єктом оподаткування є об'єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка.

2.2.2. Не є об'єктом оподаткування:

а) об'єкти житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, а також організацій, створених ними в установленому порядку, що повністю утримуються за рахунок відповідного державного бюджету чи місцевого бюджету і є неприбутковими (їх спільній власності)

б) об'єкти житлової та нежитлової нерухомості, які розташовані в зонах відчуження та безумовного (обов'язкового) відселення, визначені законом, в тому числі їх частки;

в) будівлі дитячих будинків сімейного типу;

г) гуртожитки;

ґ) житлова нерухомість непридатна для проживання, у тому числі у зв'язку з аварійним станом, визнана такою згідно з рішенням сільської ради;

д) об'єкти житлової нерухомості, в тому числі їх частки, що належать дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа, визнаним такими відповідно до закону, дітям-інвалідам, які виховуються одинокими матерями (батьками), але не більше одного такого об'єкта на дитину;

е) об'єкти нежитлової нерухомості, які використовуються суб'єктами господарювання малого та середнього бізнесу, що провадять свою діяльність в малих архітектурних формах та на ринках;

є) будівлі промисловості, зокрема виробничі корпуси, цехи, складські приміщення промислових підприємств;

ж) будівлі, споруди сільськогосподарських товаровиробників, призначені для використання безпосередньо у сільськогосподарській діяльності;

з) об'єкти житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності громадських організацій інвалідів та їх підприємств;

и) об'єкти нерухомості, що перебувають у власності релігійних організацій, статути (положення) яких зареєстровано у встановленому законом порядку, та використовуються виключно для забезпечення їхньої статутної діяльності, включаючи ті, в яких здійснюють діяльність засновані такими релігійними організаціями добродійні заклади (притулки, інтернати, лікарні тощо), крім об'єктів нерухомості, в яких здійснюється виробнича та/або господарська діяльність;

і) будівлі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від форми власності та джерел фінансування, що використовуються для надання освітніх послуг.

2.3. База оподаткування

2.3.1. Базою оподаткування є загальна площа об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток.

2.3.2. База оподаткування об'єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, які перебувають у власності фізичних осіб, обчислюється контролюючим органом на підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що безоплатно надаються органами державної реєстрації прав на нерухоме майно та/або на підставі оригіналів відповідних документів платника податків, зокрема документів на право власності.

2.3.3. База оподаткування об'єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності юридичних осіб, обчислюється такими особами самостійно виходячи із загальної площі кожного окремого об'єкта оподаткування на підставі документів, що підтверджують право власності на такий об'єкт.

2.4. Пільги із сплати податку

2.4.1. База оподаткування об'єкта/об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи платника податку, зменшується:

а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості - на 60 кв. метрів;

б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - на 120 кв. метрів;

в) для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - на 180 кв. метрів.

Таке зменшення надається один раз за кожний базовий податковий (звітний) період (рік).

2.4.2. Сільська ради встановлює пільги з податку, що сплачується на відповідній території, з об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, громадських об'єднань, благодійних організацій, релігійних організацій України, статути (положення) яких зареєстровані у встановленому законом порядку, та використовуються для забезпечення діяльності, передбаченої такими статутами (положеннями). Пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об'єктів житлової нерухомості, для фізичних осіб визначаються виходячи з їх майнового стану та рівня доходів.

Пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об'єктів житлової нерухомості, для фізичних осіб не надаються на:

об'єкт/об'єкти оподаткування, якщо площа такого/таких об'єкта/об'єктів перевищує п'ятикратний розмір неоподатковуваної площі, затвердженої рішенням органів місцевого самоврядування; об'єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності).

Пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об'єктів нежитлової нерухомості, встановлюються в залежності від майна, яке є об'єктом оподаткування.

Сільська рада до 1 лютого поточного року подає до відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням об'єкта житлової нерухомості відомості стосовно пільг, наданих ними відповідно до цього підпункту.

2.5. Ставка податку

2.5.1. Ставки податку для об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, встановлюються за рішенням сільської ради залежно від місця розташування (зональності) та типів таких об'єктів нерухомості у розмірі, що не перевищує три відсотки розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 квадратний метр бази оподаткування.

Розділ ІІІ. Порядок обчислення та строки сплати податку.

3.1. Податковий період

3.1.1. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

3.2. Порядок обчислення суми податку

3.2.1.Обчислення суми податку з об'єкта/об'єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості у такому порядку:

а) за наявності у власності платника податку одного об'єкта житлової нерухомості, в тому числі його частки, податок обчислюється, виходячи з бази оподаткування, зменшеної відповідно до підпунктів "а" або "б" підпункту 266.4.1 пункту 266.4 статті 266 Кодексу та відповідної ставки податку;

б) за наявності у власності платника податку більше одного об'єкта житлової нерухомості одного типу, в тому числі їх часток, податок обчислюється виходячи із сумарної загальної площі таких об'єктів зменшеної відповідно до підпунктів "а" або "б" підпункту 266.4.1 пункту 266.4 статті 266 Кодексу та відповідної ставки податку;

в) за наявності у власності платника податку об'єктів житлової нерухомості різних видів, у тому числі їх часток, податок обчислюється виходячи із сумарної загальної площі таких об'єктів, зменшеної відповідно до підпункту "в" підпункту 266.4.1 пункту 266.4 статті 266 Кодексу та відповідної ставки податку;

г) сума податку, обчислена з урахуванням підпунктів "б" і "в" цього підпункту, розподіляється контролюючим органом пропорційно до питомої ваги загальної площі кожного з об'єктів житлової нерухомості;

ґ) за наявності у власності платника податку об'єкта (об'єктів) житлової нерухомості, у тому числі його частки, що перебуває у власності фізичної чи юридичної особи - платника податку, загальна площа якого перевищує 300 квадратних метрів (для квартири) та/або 500 квадратних метрів (для будинку), сума податку, розрахована відповідно до підпунктів "а" - "г" цього підпункту, збільшується на 25000 гривень на рік за кожен такий об'єкт житлової нерухомості (його частку).

Обчислення суми податку з об'єкта/об'єктів нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості виходячи із загальної площі кожного з об'єктів нежитлової нерухомості та відповідної ставки податку.

3.2.2. Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку, обчисленого згідно з підпунктом 266.7.1 пункту 266.7 статті 266 Кодексу, та відповідні платіжні реквізити, зокрема, органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням кожного з об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком).

Щодо новоствореного (нововведеного) об'єкта житлової та/або нежитлової нерухомості податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об'єкт.

Контролюючі органи за місцем проживання (реєстрації) платників податку в десятиденний строк інформують відповідні контролюючі органи за місцезнаходженням об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості про надіслані (вручені) платнику податку податкові повідомлення-рішення про сплату податку у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.

Нарахування податку та надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень про сплату податку фізичним особам - нерезидентам здійснюють контролюючі органи за місцезнаходженням об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності таких нерезидентів.

3.2.3. Платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо:

-об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;

-розміру загальної площі об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;

-права на користування пільгою із сплати податку;

-розміру ставки податку;

-нарахованої суми податку.

У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, контролюючий орган за місцем проживання (реєстрації) платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).

3.2.4. Органи державної реєстрації прав на нерухоме майно, а також органи, що здійснюють реєстрацію місця проживання фізичних осіб, зобов'язані щоквартально у 15-денний строк після закінчення податкового (звітного) кварталу подавати контролюючим органам відомості, необхідні для розрахунку податку, за місцем розташування такого об'єкта нерухомого майна станом на перше число відповідного кварталу в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України

3.2.5. Платники податку - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнаходженням об'єкта/об'єктів

оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Щодо новоствореного (нововведеного) об'єкта житлової та/або нежитлової нерухомості декларація юридичною особою - платником подається протягом 30 календарних днів з дня виникнення права власності на такий об'єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об'єкт.

3.3. Порядок обчислення сум податку в разі зміни власника об'єкта оподаткування податком

3.3.1. У разі переходу права власності на об'єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом календарного року податок обчислюється для попереднього власника за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об'єкт оподаткування, а для нового власника - починаючи з місяця, в якому виникло право власності.

3.3.2. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

3.4. Порядок сплати податку

3.4.1. Податок сплачується за місцем розташування об'єкта/об'єктів оподаткування і зараховується до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

Фізичні особи можуть сплачувати податок у сільській та селищній місцевості через каси сільських (селищних) рад або рад об'єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, за квитанцією про прийняття податків.

3.5. Строки сплати податку

3.5.1. Податкове зобов'язання за звітний рік з податку сплачується:

а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

б) юридичними особами - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

Розділ IV. Відповідальність та контроль

         4.1. Платники податку, зазначені в п.2.1. цього Положення, несуть відповідальність за неподання у встановлені терміни звітності з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за правильність обчислення, повноту і своєчасність сплати податку до бюджету, відповідно до Податкового кодексу України, інших законодавчих та нормативних актів.

         4.2. Контроль за правильністю обчислення, повнотою і своєчасністю сплати податку до бюджету податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки здійснює Лубенська ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області.

Секретар сільської ради                                              Н.В.Роздабара

3зуб 

ВІКТОРІЙСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(вісімнадцятої  сесії сьомого скликання)

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

22 червня 2017  року                                                              

Про розгляд проекту рішення «Про затвердження Положення  про транспортний податок"

Керуючись пунктом 10.2 статті 10, статтею 267 Податкового кодексу України (зі змінами та доповненнями) та статтями 26, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

                                     Сільська  рада вирішила:

     1.Затвердити Положення про транспортний податок (додається).

     2.Оприлюднити це рішення в засобах масової інформації для обговорення.

     3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського  голову  Пазюк.Н.Ю.  та постійну депутатську комісію з питань планування бюджету і фінансів та господарської діяльності. ( Пляха А.В.)

Сільський голова                                                                    Н.Ю.Пазюк

Додаток

до  проекту рішення вісімнадцятої  сесії Вікторійської  сільської ради сьомого  скликання 22червня 2017 року

ПОЛОЖЕННЯ

про транспортний податок

Розділ І. Загальні положення

         1.1. Положення про транспортний податок (далі - Положення) розроблено на підставі статті 267 Податкового Кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі-Кодекс)

1.2. Це Положення є обов’язковим до виконання фізичними та юридичними особами, в тому числі нерезидентами, які є платниками транспортного податку відповідно до підпункту 267.1.1., 267.2.1 пункту 267.2  статті 267 Податкового кодексу України.

Розділ ІІ. Механізм справляння податку

2.1. Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 статті 267 Кодексу є об'єктами оподаткування.

2.2. Об'єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 750 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Така вартість визначається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику економічного розвитку, за методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України, виходячи з марки, моделі, року випуску, типу двигуна, об'єму циліндрів двигуна, типу коробки переключення передач, пробігу легкового автомобіля, та розміщується на його офіційному веб-сайті.

2.3. Базою оподаткування є легковий автомобіль, що є об'єктом оподаткування відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 статті 267 Кодексу.

2.4. Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об'єктом оподаткування відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 статті 267 Кодексу.

Розділ ІІІ. Порядок обчислення та строки сплати податку

3.1. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

3.2. Порядок обчислення та сплати податку

3.2.1. Обчислення суми податку з об'єкта/об'єктів оподаткування фізичних осіб здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку.

3.2.2. Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його реєстрації до 1 липня року базового податкового (звітного) періоду (року).

Щодо об'єктів оподаткування, придбаних протягом року, податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об'єкт. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

         Нарахування податку та надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень про сплату податку фізичним особам - нерезидентам здійснюють контролюючі органи за місцем реєстрації об'єктів оподаткування, що перебувають у власності таких нерезидентів.

3.2.3. Органи внутрішніх справ зобов'язані щомісячно, у 10-денний строк після закінчення календарного місяця подавати контролюючим органам відомості, необхідні для розрахунку податку, за місцем реєстрації об'єкта оподаткування станом на перше число відповідного місяця.

Форма подачі інформації встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної податкової політики.

3.2.4. Платники податку - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об'єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Щодо об'єктів оподаткування, придбаних протягом року, декларація юридичною особою - платником подається протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об'єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об'єкт.

3.2.5. У разі переходу права власності на об'єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом звітного року податок обчислюється попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об'єкт оподаткування, а новим власником - починаючи з місяця, в якому він набув право власності на цей об'єкт.

Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

3.2.6. За об'єкти оподаткування, придбані протягом року, податок сплачується пропорційно кількості місяців, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, в якому проведено реєстрацію транспортного засобу.

3.2.7. У разі спливу п'ятирічного віку легкового автомобіля протягом звітного року податок сплачується за період з 1 січня цього року до початку місяця, наступного за місяцем, в якому вік такого автомобіля досяг (досягне) п'яти років.

3.2.8. У разі незаконного заволодіння третьою особою легковим автомобілем, який відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 статті 267 Кодексу є об'єктом оподаткування, транспортний податок за такий легковий автомобіль не сплачується з місяця, наступного за місяцем, в якому мав місце факт незаконного заволодіння легковим автомобілем, якщо такий факт підтверджується відповідним документом про внесення відомостей про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, виданим уповноваженим державним органом.

У разі повернення легкового автомобіля його власнику (законному володільцю) податок за такий легковий автомобіль сплачується з місяця, в якому легковий автомобіль було повернено відповідно до постанови слідчого, прокурора чи рішення суду. Платник податку зобов'язаний надати контролюючому органу копію такої постанови (рішення) протягом 10 днів з моменту отримання.

3.2.9. У разі незаконного заволодіння третьою особою легковим автомобілем, який відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 статті 267 Кодексу є об'єктом оподаткування, уточнююча декларація юридичною особою - платником податку подається протягом 30 календарних днів з дня внесення відомостей про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

У разі повернення легкового автомобіля його власнику уточнююча декларація юридичною особою - платником податку подається протягом 30 календарних днів з дня складання постанови слідчого, прокурора чи винесення ухвали суду.

3.2.10. Фізичні особи - платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації для проведення звірки даних щодо:

а) об'єктів оподаткування, що перебувають у власності платника податку;

б) розміру ставки податку;

в) нарахованої суми податку.

У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів (зокрема документів, що підтверджують право власності на об'єкт оподаткування, перехід права власності на об'єкт оподаткування, документів, що впливають на середньоринкову вартість легкового автомобіля), контролюючий орган за місцем реєстрації платника

Розділ IV. Відповідальність та контроль

         4.1. Платники податку, зазначені в п.2.1. цього Положення, несуть відповідальність за неподання у встановлені терміни звітності з транспортного податку, за правильність обчислення, повноту і своєчасність сплати податку до бюджету, відповідно до Податкового кодексу України, інших законодавчих та нормативних актів.

         4.2. Контроль за правильністю обчислення, повнотою і своєчасністю сплати транспортного податку до бюджету здійснює Лубенська ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області.

Секретар сільської ради                                                   Н.В.Роздабара

                                                                                                                 

ВІКТОРІЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(вісімнадцята  сесія сьомого  скликання)

ПРОЕТ РІШЕННЯ

22 червня 2017 року

 Про розгляд проекту рішення «Про транспортний податок на 2018 рік»

  З метою приведення у  відповідність до чинного законодавства місцевих податків і зборів, відповідно до статті 143 Конституції України, керуючись пунктом 10.2 статті 10, статтею 267 Податкового кодексу України (зі змінами та доповненнями ) та статтями 26, 69 Закону України  «Про  місцеве самоврядування в Україні».

                                  Сільська  ради вирішила :

1.Встановити на 2018 рік  ставку транспортного  податку, з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000,00 гривень за кожен легковий автомобіль,що є об’єктом оподаткування відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 статті 267 Податкового кодексу України (зі змінами а доповненнями).

         2.Встановити, що дане рішення набирає чинності з 01.01.2018 року.

 3.Оприлюднити  це рішення в засобах масової інформації для  обговорення.

4.Контроль за виконання цього рішення покласти на сільського голову Пазюк Н.Ю. та постійну депутатську комісію з питань планування  бюджету, фінансів та господарської діяльності.( Пляха  А.В.)

Сільський голова                                                Н.Ю.Пазюк

ВІКТОРІЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                  (вісімнадцята  сесія сьомого  скликання)

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 22 червня 2017 року

 Про акцизний податок з 01.01.2018 р.

         Керуючись статтею 12, підпунктом 215.3.10 пункту 215.3 статті 215 Податкового кодексу України (зі змінами та доповненнями ) та статтями 26,69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні2

                            Сільська рада  вирішила:

  1. Встановити на 2018 рік акцизний податок на реалізацію суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів в розмірі 5% від вартості (з податком на додану вартість).
  2. Затвердити Положення про акцизний податок для підакцизних товарів , реалізованих відповідно до підпункту 213.1.9 пункту 213.1 статті 213 Податкового кодексу України (додається)
  3. Оприлюднити це рішення в засобах масової інформації.
  4. Контроль за виконання цього рішення покласти на сільського голову Пазюк Н.Ю. та постійну депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів та господарської діяльності.( Пляха  А.В.)

Сільський головаН.Ю.Пазюк

     ВІКТОРІЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                    (вісімнадцята сесія сьомого  скликання)

       ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 22 червня 2017 року

 Про встановлення ставок  земельного податку на 2017 р.

         Відповідно до статті 143 Конституції України та статтей 26,69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись п. 284.1 статті 284 Податкового кодексу України (із змінами та доповненнями)

                                        Сільська рада вирішила:

         1.Встановити на 2018 рік ставки земельного податку, а саме:

  • За земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження )у розмірі 3 відсотків від їх нормативної грошової оцінки, а для сільськогосподарських угідь-0,3 відсотка від їх нормативної грошової оцінки;
  • За земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання - у розмірі 3 відсотків від їх нормативної грошової оцінки;
  • За земельні ділянки , розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено - у розмірі 5 відсотків від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.
  • За земельні ділянки громадян,зайняті житловим фондом, садовими і дачними будинками, господарськими та іншими будівлями і спорудами, індивідуальними гаражами та автостоянками для зберігання особистих транспортних засобів громадян, які використовуються без отримання прибутку, я також багаторічними насадженнями – у розмірі 0,03 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

     2.Оприлюднити це рішення в засобах масової інформації  для обговорення.

3. Контроль за виконання цього рішення покласти на сільського голову Пазюк Н.Ю. та постійну депутатську комісію з питань планування  бюджету, фінансів та господарської діяльності.( Пляха  А.В.)

Сільський гоова                                                Н.Ю.Пазюк

                                                                                                             

ВіІКТОРІЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(вісімнадцята  сесія  сьомого  скликання)

                                                                                                ПРОЕКТ РІШЕННЯ

22 червня 2017 року                             

Про  розгляд проекту рішення встановлення пільг зі сплати  земельного податку

  Відповідно статті 284 Податкового кодексу України, керуючись статтею 143 Конституції України та статтями 26, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

                                   Сільська рада вирішила:

        1.За рахунок коштів, що зараховуються до сільського бюджету, встановити, що у 2018 році звільняються від сплати земельного податку юридичні особи наступних категорій:

           1)заповідники, у тому числі історико-культурні, національні природні

парки, заказники (крім мисливських), парки державної та комунальної власності, регіональні ландшафтні парки, ботанічні сади, дендрологічні і зоологічні парки, землі державного агентства водних ресурсів України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного бюджету, пам'ятки природи, заповідні урочища та парки-пам'ятки садово-паркового мистецтва та всі інші, які утримуються за рахунок коштів державного бюджету;

         2). дослідні господарства науково-дослідних установ і навчальнихзакладів сільськогосподарського профілю та професійно-технічних училищ;

         3). органи державної влади та органи місцевого самоврядування,органи прокуратури, заклади, установи та організації, спеціалізовані санаторії України для реабілітації, лікування та оздоровлення хворих, військові формування, утворені відповідно до законів України, Збройні Сили України та Державна прикордонна служба України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів;

       4). дитячі санаторно-курортні та оздоровчі заклади України незалежновід їх підпорядкованості, у тому числі дитячі санаторно-курортні та оздоровчі заклади України, які знаходяться на балансі підприємств, установ та організацій;

          5). благодійні організації, створені відповідно до закону, діяльність яких не передбачає одержання прибутків;

          6). дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади незалежно від форм власності і джерел фінансування, заклади культури, науки, освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів;

         7). підприємства, установи, організації, громадські організації фізкультурно-спортивної спрямованості, у тому числі аероклуби та авіаційно-спортивні клуби Товариства сприяння обороні України, - за земельні ділянки, на яких розміщені спортивні споруди, що використовуються для проведення всеукраїнських, міжнародних змагань та навчально-тренувального процесу збірних команд України з видів спорту та підготовки спортивного резерву.

  1. Секретарю Вікторійської  сільської ради Роздабарі Н.В. оприлюднити це рішення в засобах масової інформації.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову та постійну депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів.

Сільський  голова                                                                Н.Ю.Пазюк

ВІКТОРІЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(вісімнадцята   сесія сьомого  скликання)

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 22 червня 2017 року

 Про розгляд проекту рішення  про єдиний податок на 2018 рік

         Відповідно до статті 26,69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись підпунктом 10.1.2. статті 10, статтями 12,291,293 Податкового кодексу України ( із змінами та доповненнями)

                                             Сільська рада вирішила:

         1.Продовжити на 2018 рік термін дії рішення 10 сесії сьомого скликання від 12.07.2016 року «Про встановлення розмірів єдиного податку для громадян-суб`єктів підприємницької діяльності на 2016 рік».

         2.Забезпечити оприлюднення   рішення у встановленому чинним законодавством порядку в засобах масової інформації .

3. Контроль за виконання цього рішення покласти на сільського голову Пазюк Н.Ю. та постійну депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів та господарської діяльності.( Пляха  А.В.)

Сільський голова                                                   Н.Ю.Пазюк

3зуб 

ВІКТОРІЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(вісімнадцята сесія сьомого скликання)

 ПРОЕКТ РІШЕННЯ

22 червня 2017 року                                                                                                       

Про затвердження Положення про плату за землю на 2018 рік

         Відповідно до статті 143 Конституції України, статей 26, 69 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, законів України „Про оренду земель“, „Про оцінку земель“, керуючись підпунктом 10.1.1 пункту 10.1 статті 10, підпунктами 265.1.3 пункту 265.1 статті 265, статтями 269, 288 Податкового кодексу України, з метою приведення у відповідність до чинного законодавства місцевих податків і зборів,

                                 Сільська рада  вирішила:

1. Затвердити Положення про плату за землю на території Вікторійської сільської ради (додаток 1).

2. Визначити, що рішення вступає в дію з 01 січня 2018 року.

3. Зобов’язати спеціаліста -землевпорядника сільської ради Рибальченко Т.Д. внести відповідні зміни до укладених договорів оренди землі, привівши їх у відповідність до рішення з моменту введення його в дію.

4. Контроль за виконання цього рішення покласти на сільського голову Пазюк Н.Ю. та постійну депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів та господарської діяльності.( Пляха  А.В.)

Сільський голова                                                           Н.Ю.Пазюк

Додаток 1

до рішення  вісімнадцятої сесії

Вікторійської  сільської

ради сьомого скликання

                                                  ПОЛОЖЕННЯ

          про плату за землю на території Вікторійської сільської ради

                   1. Платники земельного податку

         1.1. Платниками земельного податку є:

власники земельних ділянок, земельних часток (паїв);  землекористувачі.

         1.2. Особливості справляння податку суб'єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, встановлюються главою 1 розділу XIV Податкового кодексу України.

                   2. Об'єкти оподаткування земельним податком

         2.1. Об'єктами оподаткування є:

земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні;

земельні частки (паї), які перебувають у власності.

                   3. База оподаткування земельним податком

         3.1. Базою оподаткування є:

нормативна грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного відповідно до порядку, встановленого статтею 289 Податкового Кодексу;

площа земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких не проведено.

         3.2. Рішення щодо нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих у межах населених пунктів, офіційно оприлюднюється Березоворудською сільською радою до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування нормативної грошової оцінки земель або змін (плановий період). В іншому разі норми відповідних рішень застосовуються не раніше початку бюджетного періоду, що настає за плановим періодом.

                    4. Оподаткування земельних ділянок, наданих на землях лісогосподарського призначення (незалежно від                                               місцезнаходження) земельним податком

         4.1. Податок за лісові землі справляться як складова рентної плати, що визначається податковим законодавством.

         4.2. Ставки податку за один гектар нелісових земель, які надані у встановленому порядку та використовуються для потреб лісового господарства, встановлюються відповідно до пунктів 5 та 6 цього Положення.

                   5. Ставка земельного податку за земельні ділянки,    нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від                                                          місцезнаходження

         5.1. Ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюється у розмірі не більше 3 відсотків від їх нормативної грошової оцінки, для земель загального користування - не більше 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки, а для сільськогосподарських угідь - не менше 0,3 відсотка та не більше 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

         5.2. Ставка податку встановлюється у розмірі не більше 12 відсотків від їх нормативної грошової оцінки за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності).

         5.3. Ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюється у відсотках від їх нормативної грошової оцінки у таких розмірах:

         5.3.1. За один гектар сільськогосподарських угідь, у тому числі для потреб лісового господарства

для ріллі, сіножатей та пасовищ 0,3;

для багаторічних насаджень – 0,3.

         5.3.2. За один гектар нелісових земель, які надані у встановленому порядку та використовуються для потреб лісового господарства, за ділянки, зайняті виробничими, культурно-побутовими, житловими будинками та господарськими будівлями і спорудами, – відповідно до пункту 5.3.3 цього Положення, ст. 273.2 і 274 ПКУ

         5.3.3. За земельні ділянки (в межах населених пунктів):

зайняті житловим фондом, автостоянками для зберігання особистих транспортних засобів громадян, які використовуються без отримання прибутку, гаражно-будівельними, дачно-будівельними та садівницькими товариствами, індивідуальними гаражами, садовими і дачними будинками фізичних осіб – 0,03;

надані для потреб сільськогосподарського виробництва, водного та лісового господарства, які зайняті виробничими, культурно-побутовими, господарськими та іншими будівлями і спорудами – 0,03;

що відносяться до земель залізничного транспорту (крім земельних ділянок, на яких знаходяться окремо розташовані культурно-побутові будівлі та інші споруди і які оподатковуються на загальних підставах) – 0,25;

надані гірничодобувним підприємствам для видобування корисних копалин та розробки родовищ корисних копалин – 0,25;

за водойми, надані для виробництва рибної продукції – 0,25;

на яких розташовані аеродроми – 0,25;

         5.4. Податок за земельні ділянки на територіях та об'єктах історико-культурного призначення, використання яких не пов'язано з функціональним призначенням цих територій та об'єктів, встановлюється у розмірі 3 відсотків від їх нормативної грошової оцінки.

         5.5. Податок за земельні ділянки на територіях та об'єктах природоохоронного, оздоровчого та рекреаційного призначення, використання яких не пов'язано з функціональним призначенням цих територій та об'єктів, встановлюється у розмірі 3 відсотків від їх нормативної грошової оцінки.

         5.6. Плата за користування земельними ділянками, які використовуються юридичними і фізичними особами, в тому числі у разі переходу права власності на будівлі, споруди (їх частини), але право власності на які або право оренди яких в установленому законодавством порядку не оформлено, встановлюється у розмірі 3 відсотків від нормативної грошової оцінки земельних ділянок, за винятком земельних ділянок, ставка податку за які справляється у розмірі, визначеному пунктами 5.3 - 5.5 цього Положення.

Дія цього пункту не поширюється у випадках звільнення земельних ділянок від оподаткування або наявності пільг щодо сплати земельного податку.

                   6. Ставка земельного податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову                                             оцінку яких не проведено

         6.1. Ставка податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, встановлюється у розмірі 5 відсотків від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Полтавській області, за винятком земельних ділянок, зазначених у пунктах 6.1 - 6.3 цього Положення.

         6.2. Ставка податку за земельні ділянки, що відносяться до земель залізничного транспорту (крім земельних ділянок, на яких знаходяться окремо розташовані культурно-побутові будівлі та інші споруди і які оподатковуються на загальних підставах), надані військовим формуванням, утвореним відповідно до законів України, які не утримуються за рахунок державного або місцевих бюджетів, підрозділам Збройних Сил України, які здійснюють господарську діяльність, а також за земельні ділянки, на яких розташовані аеродроми, встановлюється у розмірі 0,02 відсотка від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Полтавській області.

         6.3. Ставка податку за земельні ділянки на землях водного фонду встановлюється у розмірі 0,3 відсотка від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Полтавській області.

                   7. Пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб

         7.1. Від сплати податку звільняються:

інваліди першої і другої групи;

фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

пенсіонери (за віком);

ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту“;

фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

         7.2. Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб пунктом 7.1 цієї статті, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм:

для ведення особистого селянського господарства – у розмірі не більш як 2 гектари;

для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах – не більш як 0,25 гектара, в селищах – не більш як 0,15 гектара, в містах – не більш як 0,10 гектара;

для індивідуального дачного будівництва – не більш як 0,10 гектара;

для будівництва індивідуальних гаражів – не більш як 0,01 гектара;

для ведення садівництва – не більш як 0,12 гектара.

         7.3. Від сплати податку звільняються на період дії єдиного податку четвертої групи власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі за умови передачі земельних ділянок та земельних часток (паїв) в оренду платнику єдиного податку четвертої групи.

                   8. Пільги щодо сплати податку для юридичних осіб

         8.1. Від сплати податку звільняються:

санаторно-курортні та оздоровчі заклади громадських організацій інвалідів, реабілітаційні установи громадських організацій інвалідів;

громадські організації інвалідів України, підприємства та організації, які засновані громадськими організаціями інвалідів та спілками громадських організацій інвалідів і є їх повною власністю, де протягом попереднього календарного місяця кількість інвалідів, які мають там основне місце роботи, становить не менш як 50 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить протягом звітного періоду не менш як 25 відсотків суми загальних витрат на оплату праці. Зазначені підприємства та організації громадських організацій інвалідів мають право застосовувати цю пільгу за наявності дозволу на право користування такою пільгою, який надається уповноваженим органом відповідно до Закону України „Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні“. У разі порушення вимог цієї норми зазначені громадські організації інвалідів, їх підприємства та організації зобов'язані сплатити суми податку за відповідний період, проіндексовані з урахуванням інфляції, а також штрафні санкції згідно із законодавством;

бази олімпійської та параолімпійської підготовки, перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України;

заповідники, у тому числі історико-культурні, національні природні парки, заказники (крім мисливських), парки державної та комунальної власності, регіональні ландшафтні парки, ботанічні сади, дендрологічні і зоологічні парки, пам'ятки природи, заповідні урочища та парки-пам'ятки садово-паркового мистецтва;

дослідні господарства науково-дослідних установ і навчальних закладів сільськогосподарського профілю та професійно-технічних училищ;

органи державної влади та органи місцевого самоврядування, органи прокуратури, заклади, установи та організації, спеціалізовані санаторії України для реабілітації, лікування та оздоровлення хворих, військові формування, утворені відповідно до законів України, Збройні Сили України та Державна прикордонна служба України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів;

дитячі санаторно-курортні та оздоровчі заклади України незалежно від їх підпорядкованості, у тому числі дитячі санаторно-курортні та оздоровчі заклади України, які знаходяться на балансі підприємств, установ та організацій;

благодійні організації, створені відповідно до закону, діяльність яких не передбачає одержання прибутків;

дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади незалежно від форм власності і джерел фінансування, заклади культури, науки, освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів;

підприємства, установи, організації, громадські організації фізкультурно-спортивної спрямованості, у тому числі аероклуби та авіаційно-спортивні клуби Товариства сприяння обороні України, - за земельні ділянки, на яких розміщені спортивні споруди, що використовуються для проведення всеукраїнських, міжнародних змагань та навчально-тренувального процесу збірних команд України з видів спорту та підготовки спортивного резерву, бази олімпійської та параолімпійської підготовки, перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України;

релігійні організації України, статути (положення), яких зареєстровано у встановленому законом порядку.

державні та комунальні дитячі санаторно-курортні заклади та заклади оздоровлення і відпочинку, а також дитячі санаторно-курортні та оздоровчі заклади України, які знаходяться на балансі підприємств, установ та організацій, які є неприбутковими і внесені контролюючим органом до Реєстру неприбуткових установ та організацій. У разі виключення таких підприємств, установ та організацій з Реєстру неприбуткових установ та організацій декларація подається платником податку протягом 30 календарних днів з дня виключення, а податок сплачується починаючи з місяця, наступного за місяцем, в якому відбулося виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій;

державні та комунальні центри олімпійської підготовки, школи вищої спортивної майстерності, центри фізичного здоров’я населення, центри з розвитку фізичної культури і спорту інвалідів, дитячо-юнацькі спортивні школи, а також центри олімпійської підготовки, школи вищої спортивної майстерності, дитячо-юнацькі спортивні школи і спортивні споруди всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств, їх місцевих осередків та відокремлених підрозділів, що є неприбутковими та включені до Реєстру неприбуткових установ та організацій, за земельні ділянки, на яких розміщені їх спортивні споруди. У разі виключення таких установ та організацій з Реєстру неприбуткових установ та організацій, декларація подається платником податку протягом 30 календарних днів з дня виключення, а податок сплачується починаючи з місяця, наступного за місяцем, в якому відбулося виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

                        9. Земельні ділянки, які не підлягають оподаткуванню   земельним податком

         9.1. Не сплачується податок за:

землі сільськогосподарських угідь, що перебувають у тимчасовій консервації або у стадії сільськогосподарського освоєння;

земельні ділянки державних сортовипробувальних станцій і сортодільниць, які використовуються для випробування сортів сільськогосподарських культур;

землі дорожнього господарства автомобільних доріг загального користування - землі під проїзною частиною, узбіччям, земляним полотном, декоративним озелененням, резервами, кюветами, мостами, штучними спорудами, тунелями, транспортними розв'язками, водопропускними спорудами, підпірними стінками, шумовими екранами, очисними спорудами і розташованими в межах смуг відведення іншими дорожніми спорудами та обладнанням, а також землі, що знаходяться за межами смуг відведення, якщо на них розміщені споруди, що забезпечують функціонування автомобільних доріг, а саме:

а) паралельні об'їзні дороги, поромні переправи, снігозахисні споруди і насадження, протилавинні та протисельові споруди, вловлюючі з'їзди, захисні насадження, шумові екрани, очисні споруди;

б) майданчики для стоянки транспорту і відпочинку, склади, гаражі, резервуари для зберігання паливно-мастильних матеріалів, комплекси для зважування великогабаритного транспорту, виробничі бази, штучні та інші споруди, що перебувають у державній власності, власності державних підприємств або власності господарських товариств, у статутному капіталі яких 100 відсотків акцій (часток, паїв) належить державі;

земельні ділянки сільськогосподарських підприємств усіх форм власності та фермерських (селянських) господарств, зайняті молодими садами, ягідниками та виноградниками до вступу їх у пору плодоношення, а також гібридними насадженнями, генофондовими колекціями та розсадниками багаторічних плодових насаджень;

земельні ділянки кладовищ, крематоріїв та колумбаріїв;

земельні ділянки, на яких розташовані дипломатичні представництва, які відповідно до міжнародних договорів (угод), згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, користуються приміщеннями та прилеглими до них земельними ділянками на безоплатній основі;

земельні ділянки, надані для будівництва і обслуговування культових та інших будівель, необхідних для забезпечення діяльності релігійних

організацій України, статути (положення) яких зареєстровано у встановленому законом порядку.

                    10. Особливості оподаткування платою за землю

         10.1. Вікторфйська  сільська рада встановлює ставки плати за землю та пільги щодо земельного податку, що сплачується на території Вікторійської  сільської ради.

Вікторійська  сільська рада до 25 грудня року, що передує звітному, подає відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки рішення Вікторійської сільської ради щодо ставок земельного податку та наданих пільг зі сплати земельного податку юридичним та/або фізичним особам.

Нові зміни щодо зазначеної інформації надаються до 1 числа першого місяця кварталу, що настає за звітним кварталом, у якому відбулися зазначені зміни.

         10.2. Якщо право на пільгу у платника виникає протягом року, то він звільняється від сплати податку, починаючи з місяця, що настає за місяцем, у якому виникло це право. У разі втрати права на пільгу протягом року податок сплачується, починаючи з місяця, що настає за місяцем, у якому втрачено це право.

         10.3. Якщо платники податку, які користуються пільгами з цього податку, надають в оренду земельні ділянки, окремі будівлі, споруди або їх частини, податок за такі земельні ділянки та земельні ділянки під такими будівлями (їх частинами) сплачується на загальних підставах з урахуванням прибудинкової території.

Ця норма не поширюється на бюджетні установи у разі надання ними будівель, споруд (їх частин) в тимчасове користування (оренду) іншим бюджетним установам, дошкільним, загальноосвітнім навчальним закладам незалежно від форм власності і джерел фінансування.

                            11. Податковий період для плати за землю

         11.1. Базовим податковим (звітним) періодом для плати за землю є календарний рік.

         11.2. Базовий податковий (звітний) рік починається 1 січня і закінчується 31 грудня того ж року (для новостворених підприємств та організацій, а також у зв'язку із набуттям права власності та/або користування на нові земельні ділянки може бути меншим 12 місяців).

                            12. Порядок обчислення плати за землю

         12.1. Підставою для нарахування земельного податку є дані відділу Держземагенства у Пирятинському районі Полтавської області.

Центральні органи виконавчої влади, що реалізують державну політику у сфері земельних відносин та у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно у сфері будівництва, щомісяця, але не пізніше 10 числа наступного місяця, а також за запитом відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки подають інформацію, необхідну для обчислення і справляння плати за землю, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

         12.2. Платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 Податкового кодексу України, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями.

Подання такої декларації звільняє від обов'язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

         12.3. Платник плати за землю має право подавати щомісяця звітну податкову декларацію, що звільняє його від обов'язку подання податкової декларації, не пізніше 20 лютого поточного року, протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

         12.4. За нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

У разі зміни протягом року об'єкта та/або бази оподаткування платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися такі зміни.

         12.5. Нарахування фізичним особам сум податку проводиться контролюючими органами, які видають платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку за формою, встановленою у порядку, визначеному статтею 58 Податкового кодексу України.

У разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника до іншого протягом календарного року податок сплачується попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначену земельну ділянку, а новим власником - починаючи з місяця, в якому у нового власника виникло право власності.

У разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника до іншого протягом календарного року контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

         12.6. За земельну ділянку, на якій розташована будівля, що перебуває у спільній власності кількох юридичних або фізичних осіб, податок нараховується з урахуванням прибудинкової території кожному з таких осіб:

1) у рівних частинах - якщо будівля перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділена в натурі, або одній з таких осіб-власників, визначеній за їх згодою, якщо інше не встановлено судом;

2) пропорційно належній частці кожної особи - якщо будівля перебуває у спільній частковій власності;

3) пропорційно належній частці кожної особи - якщо будівля перебуває у спільній сумісній власності і поділена в натурі.

За земельну ділянку, на якій розташована будівля, що перебуває у користуванні кількох юридичних або фізичних осіб, податок нараховується кожному з них пропорційно тій частині площі будівлі, що знаходиться в їх користуванні, з урахуванням прибудинкової території.

         12.7. Юридична особа зменшує податкові зобов'язання із земельного податку на суму пільг, які надаються фізичним особам відповідно до пункту 7.1 цього Положення за земельні ділянки, що знаходяться у їх власності або постійному користуванні і входять до складу земельних ділянок такої юридичної особи.

Такий порядок також поширюється на визначення податкових зобов'язань із земельного податку юридичною особою за земельні ділянки, які відведені в порядку, встановленому Законом України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" для безоплатного паркування (зберігання) легкових автомобілів, якими керують інваліди з ураженням опорно-рухового апарату, члени їх сімей, яким відповідно до порядку забезпечення інвалідів автомобілями передано право керування автомобілем, та законні представники недієздатних інвалідів або дітей-інвалідів, які перевозять інвалідів (дітей-інвалідів) з ураженням опорно-рухового апарату.

                            13. Строк сплати плати за землю

         13.1. Власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою.

У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році.

         13.2. Облік фізичних осіб - платників податку і нарахування відповідних сум проводяться щороку до 1 травня.

         13.3. Податкове зобов'язання щодо плати за землю, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

         13.4. Податкове зобов'язання з плати за землю, визначене у податковій декларації, у тому числі за нововідведені земельні ділянки, сплачується власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

         13.5. Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Фізичними особами у сільській місцевості земельний податок може сплачуватися через каси сільської ради за квитанцією про приймання податкових платежів. Форма квитанції встановлюється у порядку, передбаченому статтею 46 Податкового Кодексу.

         13.6. При переході права власності на будівлю, споруду (їх частину) податок за земельні ділянки, на яких розташовані такі будівлі, споруди (їх частини), з урахуванням прибудинкової території сплачується на загальних підставах з дати державної реєстрації права власності на таку земельну ділянку.

         13.7. У разі надання в оренду земельних ділянок (у межах населених пунктів), окремих будівель (споруд) або їх частин власниками та землекористувачами, податок за площі, що надаються в оренду, обчислюється з дати укладення договору оренди земельної ділянки або з дати укладення договору оренди будівель (їх частин).

         13.8. Власник нежилого приміщення (його частини) у багатоквартирному жилому будинку сплачує до бюджету податок за площі під такими приміщеннями (їх частинами) з урахуванням пропорційної частки прибудинкової території з дати державної реєстрації права власності на нерухоме майно.

                                      14. Орендна плата

         14.1. Підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки, оформлений та зареєстрований відповідно до законодавства.

Органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, які укладають договори оренди землі, повинні до 1 лютого подавати контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки переліки орендарів, з якими укладено договори оренди землі на поточний рік, та інформувати відповідний контролюючий орган про укладення нових, внесення змін до існуючих договорів оренди землі та їх розірвання до 1 числа місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися зазначені зміни.

Форма надання інформації затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної податкової політики.

         14.2. Платником орендної плати є орендар земельної ділянки.

         14.3. Об'єктом оподаткування є земельна ділянка, надана в оренду.

         14.4. Розмір та умови внесення орендної плати встановлюються у договорі оренди між орендодавцем (власником) і орендарем.

         14.5. Розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу:

не може бути меншою 3 відсотків нормативної грошової оцінки;

не може перевищувати 12 відсотків нормативної грошової оцінки.

         14.6. Плата за суборенду земельних ділянок не може перевищувати орендної плати.

         14.7. Податковий період, порядок обчислення орендної плати, строк сплати та порядок її зарахування до бюджетів застосовується відповідно до вимог пунктів 11 - 13 цього Положення.

                   15. Індексація нормативної грошової оцінки земель

         15.1. Для визначення розміру податку та орендної плати використовується нормативна грошова оцінка земельних ділянок.

Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, здійснює управління у сфері оцінки земель та земельних ділянок.

         15.2. Порядок індексації нормативної грошової оцінки визначає стаття 289 Податкового Кодексу.

Секретар сільської ради                                       Н.В. Роздабара

3зуб,3зуб 

ВІКТОРІЙСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ

 ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(вісімнадцята  сесія сьомого скликання)

22 червня  2017  року

Про внесення змін до рішення шістнадцятої сесії Вікторійської сільської ради сьомого скликання від 15.03.2017року програми  «Профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території  Вікторійської сільської  ради Пирятинського району Полтавської області на 2017 рік»

   Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільський голова  Пазюк Н.Ю зачитала  лист  Начальника підполковника поліції О.Г. Возного  та розглянувши програму  « Профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території  Вікторійської сільської  ради Пирятинського району Полтавської області на 2017 рік»

                                   сільська рада вирішила:

          Внести зміни до програми « Профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Вікторійської сільської  ради Пирятинського району Полтавської області на 2017 рік» в сумі 5 000,00грн.( загальний фонд 5 000,00 грн. , спеціальний фонд 0,00 грн.) та збільшити фінансування на 5 000грн. (загальний фонд – 5 000,00грн, спеціальний фонд –0,00 грн. .). З яких збільшиться видаткова частина загального фонду 2620 поточні трансферти органам державного управління інших рівнів. Загальна сума фінансування складатиме  10 000,00 грн.. (загальний фонд 10 000,00 грн.; спеціальний  0,00 грн.

1.Внести зміни до паспорту« Профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Вікторійської сільської  ради Пирятинського району Полтавської області на 2017 рік»

 - Загальний обсяг фінансування ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього 10 000,00 грн.

2. Внести зміни до Розділу Загальні положення  та доповнити липень- вересень;

3. Внести зміни до розділу Напрями діяльності та заходи Програми та доповнити:

- строк виконання заходу липень - вересень;

-  орієнтовні обсяги фінансування 10,0

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально – економічного розвитку, підприємництва та управління майном (Пляха А.В.)

Сільський голова                                           Н.Ю. Пазюк

3зуб 

ВІКТОРІЙСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ

 ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(вісімнадцята  сесія сьомого скликання)

22  червня  2017  року        

Про  затвердження програми Забезпечення препаратами  інсуліну хворих на цукровий Діабет в 2017 році»

         Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільський голова  Пазюк Н.Ю зачитала  лист  головного лікаря Пирятинської ЦРЛ Гаркавенка О.М. № 930 від 13.06.2017 року та розглянувши програму  « Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет в 2017 році.»,

                                сільська рада вирішила:

1.Затвердити програму« Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет в 2017 році.»(Додається)

2.Виділити кошти в сумі  5 500,00 грн. (п’ять  тисяч п’ятсот   грн.)до кінця  2017 року, для реалізації   програми «Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет в 2017 році.»

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально – економічного розвитку, підприємництва та управління майном (Пляха А.В.)

Сільський голова                                           Н.Ю. Пазюк

3зуб 

ВІКТОРІЙСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(вісімнадцята  сесія сьомого скликання)

22 червня 2017 року

Про затвердження Місцевої цільової Програми відшкодування перевізникам компенсації за пільгове перевезення окремих категорій громадян у приміському та міському автотранспорті загального користування у Пирятинському районі в 2017 році.

Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 29, 37 Закону України «Про автомобільний транспорт», ст. 91 Бюджетного Кодексу України та з метою організації пільгового проїзду окремих категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом, розглянувши подання управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації,

сільська рада вирішила:

1. Затвердити Місцеву цільову програму «Відшкодування перевізникам компенсації за пільгове перевезення окремих категорій громадян у приміському та міському автотранспорті загального користування у Пирятинському районі в 2017 році». (додається).

2. Затвердити Порядок «Відшкодування перевізникам компенсації за пільгове перевезення окремих категорій громадян у приміському та міському автотранспорті загального користування у Пирятинському районі в 2017 році».  (додається).

3. Виділити кошти з місцевого бюджету в сумі 9 400,00 грн. (дев’ять  тисяч чотириста грн..) для реалізації Місцевої цільової програми «Відшкодування перевізникам компенсації за пільгове перевезення окремих категорій громадян у приміському та міському автотранспорті загального користування у Пирятинському районі в 2017 році»

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціального-економічного розвитку, підприємництва та управління майном (Пляха А.В.)

Сільський голова                                              Н.Ю. Пазюк

ВІКТОРІЙСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО  РАЙОНУ

 ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 (вісімнадцята  сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ

22червня  2017  року 

Про  затвердження Програми« Облаштування класної кімнати тапопередження вад опорно-руховогоапарату школярів» «Першокласник»

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільський голова  Пазюк Н.Ю зачитала  лист   директора школи М.П.Глушка № 58 від 21.06.2017 року  та розглянувши Програму  «Облаштування класної кімнати та попередження виникнення вад опорно-рухового апарату школярів» «Першокласник»,        

                                    сільська рада вирішила:

  1. Затвердити Програму «Облаштування класної кімнати та попередження виникнення вад опорно-рухового апарату школярів» «Першокласник» (Додається).
  2. Виділити кошти в сумі 31 000 грн. для реалізації Програми «Облаштування класної кімнати та попередження виникнення вад опорно-рухового апарату школярів» «Першокласник»
  3. Контроль  за виконанням Програми покласти на постійні  комісії   сільської ради   з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва та управління майном..(Пляха А.В.)

Сільський голова                                                                Н.Ю.Пазюк

ВІКТОРІЙСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО  РАЙОНУ

 ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 РІШЕННЯ

(вісімнадцята  сесія сьомого скликання)

22 червня   2017  року        

Про  затвердження місцевої програми« Покращення матеріально – технічної бази Вікторійської загальноосвітньої школи І-ІІІ » «Сучасний шкільний кабінет»

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільський голова  Пазюк Н.Ю зачитала  лист   директора школи М.П.Глушка № 58 від 21.06.2017 року  та розглянувши місцеву програму        « Покращення матеріально – технічної бази Вікторійської загальноосвітньої школи І-ІІІ »

                                 Сільська рада вирішила:

1.Затвердити місцеву програму « Покращення матеріально – технічної бази Вікторійської загальноосвітньої школи І-ІІІ» «Сучасний шкільний кабінет» (Додається).

2.Виділити кошти в сумі  131 310,00 грн. (сто тридцять одна тисяча  триста десять  грн.) для реалізації  місцевої  програми  «Покращення матеріально – технічної бази Вікторійської загальноосвітньої школи І-ІІІ»  «Сучасний шкільний кабінет»

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально – економічного розвитку, підприємництва та управління майном (Пляха А.В.)

Сільський голова                                           Н.Ю. Пазюк

3зуб 

ВІКТОРІЙСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ

 ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

(вісімнадцята позачергова  сесія сьомого скликання)

22 червня  2017 року 

Про внесення змін до рішення п’ятнадцятої сесії Вікторійської сільської ради сьомого скликання від 23.12.2016року місцевої програми «Розвиток дошкільної освіти на території Вікторійської сільської ради у дошкільному навчальному закладі «Веселка» в  2017 році»

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» заслухавши інформацію головного бухгалтера Орист В.Г.,

                                        сільська ради вирішила:

Внести зміни до місцевої програми «Розвиток дошкільної освіти на території Вікторійської сільської ради у дошкільному навчальному закладі «Веселка»  в 2017 році» в сумі 601 380,00 грн. ( загальний фонд 593 380,00 грн., спеціальний фонд 8 000,00 грн.) та збільшити фінансування на 31 200,00 грн., зменшити загальний фонд на 300 000,00 грн. та збільшити спеціальний фонд на 300 000,00 грн. (загальний фонд – 31 200,00грн., спеціальний фонд –300 000,00 грн.). З яких збільшиться видаткова частина загального фонду 2120 нарахування на оплату праці на 30 000,00грн., 2240 оплата послуг крім комунальних на 1 200,00 грн., 3132 капітальний ремонт на 300 000,00 грн.. Загальна сума фінансування складатиме  632 580,00 грн.

 1. Внести зміни до Розділу 1. «Розвиток дошкільної освіти на території Вікторійської сільської ради у дошкільному навчальному закладі «Веселка»  в 2017 році»

- Загальний обсяг фінансування ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього 632 580,00 грн..

2. Внести зміни до Розділу 6. Напрямки діяльності та заходи програми 1010  2120 нарахування на оплату праці на 30 000,00грн.; 2240 оплата послуг крім комунальних на 1 200,00 грн., 3132 капітальний ремонт на 300 000,00 грн. загальний фонд 324 580,00 грн.; спеціальний фонд 308 000,00 грн., всього  632 580,00 грн.. Перелік заходів забезпечити вихованців безкоштовним харчуванням на час оздоровлення

3. Внести зміни до Розділу Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування, строки та етапи виконання програми: ресурсне забезпечення загальний фонд 324 580,00 грн., спеціальний фонд 308 000,00 грн.; всього 632 580,00 грн..

4. Календарний план затвердити в сумі 632 580,00 грн.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, сільської ради та управління майном

Сільський голова                                                            Н.Ю.Пазюк

3зуб 

ВІКТОРІЙСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ

 ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

(вісімнадцята  сесія сьомого скликання)

22 червня  2017 року

Про внесення змін до рішення п’ятнадцятої сесії Вікторійської сільської ради сьомого скликання від 23.12.2016року місцевої  програми  «Фінансування сільського Будинку культури с. Вікторія в 2017 році»

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» заслухавши інформацію сільського голови Пазюк Н.Ю.   

сільська ради вирішила:

Внести зміни до місцевої програми «Фінансування  сільського Будинку культури с. Вікторія в  2017 році»  в сумі 807 800,00 грн. ( загальний фонд 247 800,00 грн. , спеціальний фонд 560 000,00 грн.) та збільшити фінансування на 97 870,00 грн.(загальний фонд – 80 870,00грн, спеціальний фонд – 17 000,00 грн. .). З яких збільшиться видаткова частина загального фонду 2210 предмети, матеріали, обладнання та інвентар на 80 870,00грн.; 3110 предмети довгострокового користування на суму 17 000,00 грн..  Загальна сума фінансування складатиме  905 670,00 грн.. (загальний фонд 328 670,00 грн.; спеціальний 577 000,00 грн..

1. Внести зміни до паспорту «Фінансування  сільського Будинку культури с. Вікторія в  2017 році»

- Загальний обсяг фінансування ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього 905 670,00 грн.). 2. Внести зміни Ресурсне забезпечення програми в тому числі 2210 предмети, матеріали, обладнання та інвентар на 165 770,00грн., 3110 предмети довгострокового користування на суму 77 000,00 грн..   всього 905 670 грн.; загальний фонд 328 670,00 грн.4 спеціальний фонд 577 000,00 грн..

3. Календарний план затвердити в сумі 905 670,00 грн.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, сільської ради та управління майном.

Сільський голова                                                            Н.Ю.Пазюк

3зуб 

ВІКТОРІЙСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ

 ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

(вісімнадцята  сесія сьомого скликання)

22 червня  2017 року

Про внесення змін до рішення п’ятнадцятої сесії Вікторійської  сільської ради сьомого скликання від 23.12.2016 року «Фізкультура і спорт»  Організація і проведення спортивних змагань, залучення молоді до заняття спортом на  2017 рік.

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» заслухавши інформацію головного бухгалтера Орист В.Г..

                                       сільська рада вирішила:

Внести зміни до місцевої  програми «Фізкультура і спорт»  Організація і проведення спортивних змагань, залучення молоді до заняття спортом на  2017рік  в сумі 116 060,00 грн. ( загальний фонд 116 060,00 грн. , спеціальний фонд 0,00 грн.) та збільшити фінансування на 3 000,00 грн. (загальний фонд – 3 000,00грн., спеціальний фонд – 0,00 грн.) З яких збільшиться видаткова частина загального фонду 2210 предмети, матеріали, інвентар та обладнання на суму 3 000,00 грн.; також перенести 16 000,00 грн. з загального фонду на спеціальний фонд 3110 предмети довгострокового користування Загальна сума фінансування складатиме 119 060,00 грн.. (загальний фонд 103 060,00 грн. , спеціальний фонд 16 000,00 грн.)

 1. Внести зміни до Розділу 1. місцева програма «Фізкультура і спорт»  Організація і проведення спортивних змагань, залучення молоді до заняття спортом на  2017.Загальний обсяг фінансування ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього 119 060,00 грн..

2.  Внести зміни до Розділу 4. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування, строки та етапи виконання програми: ресурсне забезпечення всього витрат на виконання програми 119 060,00 грн..

4. Календарний план затвердити в сумі 119 060,00 грн.

5. Контроль за виконанням  даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, сім`ї, молоді і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення.( Ковпак В.М)    

  Сільський голова                                                            Н.Ю.Пазюк

                                                                                         

ВІКТОРІЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(вісімнадцята  сесія сьомого скликання) 

22 червня 2017 року

 Про виділення коштів на  організаційне, інформаційно - аналітичне та матеріально – технічне забезпечення діяльності  Вікторійської сільської ради 

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 

                                     Сільська рада вирішила:

  1. Перерозподілити  кошти  з загального фонду  Код ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0170   з КЕКВ 2240 на КЕКВ 2274 виконання робіт з технічного обслуговування газопроводів та газового обладнання в сумі 1 100,00 грн.
  2. Перерозподілити кошти з загального фонду Код ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0170 з КЕКВ 2240  на КЕКВ 2210 придбання пожежного щита в сумі 1 200,00 грн., щита цивільної оборони в сумі 700,00грн, а також криптозащиту в сумі 2 200,00грн

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально – економічного розвитку, підприємництва та управління майном (Пляха А.В.)

Сільський голова                                           Н.Ю. Пазюк

                                    

ВІКТОРІЙСЬКАСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО  РАЙОНУ

 ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(вісімнадцята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ

22 червня 2017 року                                              

Про затвердження  Положення про преміювання працівників соціальної сфери (будинку культури, спорт інструктора)Вікторійської сільської ради

         Відповідно до  положень КЗпП України, Закону України "Про оплату праці", наказу Міністерства культури і туризму України  від 18.10.2005р. №745 «Про впорядкування умов оплати праці працівникам культури на основі єдиної тарифної сітки», наказу Міністерства культури і туризму України  від 11.10.2007 р. №67 «Про внесення змін до наказу Міністерства культури і  туризму України від 18.10.2005 р.№745» з метою стимулювання добросовісної праці працівників будинків культури, 

сільська  рада вирішила:

         1.Затвердити Положення про преміювання працівників соціальної сфери (будинку культури, спорт інструктора)  Вікторійської сільської ради (додаток  на 2 арк.).

         2.Контроль за дотриманням вимог Положення покласти на постійну комісію сільської ради з питань депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування, забезпечення законності і правопорядку, та з питань запобігання та протидії корупції.(Лимар М.В.) .

Сільський голова                                                             Н.Ю.Пазюк

ПОЛОЖЕННЯ

про преміювання працівників соціальної сфери  Вікторійської  сільської ради

І . ЗАГАЛЬНІ  ПОЛОЖЕННЯ

 Це Положення розроблено відповідно до частини другої ст. 97 Кодексу законів про працю України з метою стимулювання працівників сільської ради більш сумлінно виконувати свої обов’язки та заохочення їх на ініціативну, творчу працю.

Преміювання працівників соціальної сфери здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та  інших  органів".

Преміювання робітників, зайнятих обслуговуванням сільської ради здійснюється відповідно до наказу  Міністерства  праці  України від 02.10.1996  №  77 "Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів" зі змінами та доповненнями до нього.  

ІІ. ПОРЯДОК ПРЕМІЮВАННЯ,

Преміювання    працівників   соціальної сфери, здійснюється   відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи, а також до  державних і професійних свят та ювілейних дат  в рамках фонду преміювання, утворюваного на календарний рік, та економії коштів на оплату праці поточного року.

На  створення  річного  фонду  преміювання  спрямовуються  кошти в відсотках до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг для посадових осіб місцевого самоврядування і до посадового окладу для інших працівників, в наступних розмірах: 50 %.

Кошти на преміювання передбачаються в кошторисі витрат на утримання працівників соціальної сфери і за необхідності впродовж року їх сума коригується в відповідності до зміни розмірів посадових окладів Преміювання    працівників  здійснюється   щомісяця.

Розмір премії кожному   працівникові   соціальної сфери визначає  сільський голова.

Конкретний розмір премії, виплачуваної працівнику, не може бути обмеженим граничною сумою.

Виплата премії здійснюється відповідно до розпорядження сільського голови, в якому вказується її розмір для кожного конкретно працівника.

В випадку позбавлення працівника премії, або зниження її розміру в розпорядженні вказується причина позбавлення премії або її зниження.

Премія не виплачується працівникам за час тимчасової  працездатності,  щорічних  відпусток, навчальних відпусток, відпусток без збереження заробітної плати.

ІІІ. ПОКАЗНИКИ ПРЕМІЮВАННЯ

Премія виплачується за виконання працівником впродовж місяця наступних показників преміювання:

- добросовісне відношення до роботи;

- успішне виконання своїх службових обов’язків;

- ініціативність в роботі;

- якісне обслуговування відвідувачів, відсутність від них скарг;

-  особистий вклад в загальні результати роботи колективу.

ІV. КРИТЕРІЇ ТА ПОРУШЕННЯ, ЗА ЯКІ ПРАЦІВНИК МОЖЕ БУТИ ПОЗБАВЛЕНИЙ ПРЕМІЇ ПОВНІСТЮ АБО ЧАСТКОВО

Премія не підлягає виплаті, або її розмір може бути зменшений у разі:

- невиконання, або неналежного виконання працівником своїх посадових обов’язків, погіршення якості роботи;

- несвоєчасного виконання завдань;

- систематичного порушення працівником правил внутрішнього трудового розпорядку і трудової дисципліни;

-   прогулу без поважних причин;

- появи на роботі в нетверезому стані або вживання на роботі спиртних напоїв.

Під час дії дисциплінарного стягнення заохочувальні  заходи до працівника  не  застосовуються.

Працівник може бути позбавлений премії або її розмір може бути зменшено тільки за той місяць, в якому ним не були виконані критерії і показники преміювання або були допущені випадки порушення трудової дисципліни.

Працівник не може бути позбавлений премії за дії, не пов’язані з виконанням своїх службових обов’язків.

V. ПОРЯДОК ПІДГОТОВКИ РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРО ПРЕМІЮВАННЯ ПРАЦІВНИКІВ

Головний бухгалтер обчислює суму премії для кожного працівника соціальної сфери, виходячи із загальної суми, що спрямовується на преміювання за результатами роботи за місяць і погоджує її з сільським головою.

Проект розпорядження на виплату премії працівникам готує секретар виконкому і передає його для підпису сільському голові.

Секретар  сільської  ради                                               Н.В.Роздабара

                                                                                                           

ВІКТОРІЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(вісімнадцята  сесія сьомого скликання)  

22 червня 2017 року

Про виплату індексації  працівникам працівникам ДНЗ «Веселка», працівникам СБК.

         Керуючись Постановою №1013 від 09.12.2015 року «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів»     

                                   сільська рада вирішила:

1.Виплатити працівникам Вікторійського  сільського будинку культури індексацію заробітної плати за 2016 – 2017 роки.

2.Виплатити працівникам ДНЗ «Веселка»  індексацію заробітної плати за 2016 – 2017 роки.

 3.Головному бухгалтеру сільської ради  Орист В.Г провести   виплати.

 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально – економічного розвитку, підприємництва та управління майном (Пляха А.В.)

Сільський голова                                           Н.Ю. Пазюк

 

                                                                                        

ВІКТОРІЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(вісімнадцята  сесія сьомого скликання)

22 червня 2017 року

Про внесення змін до  штатного розпису за посадами працівників апарату Вікторійської сільської ради на 2017 рік

 Відповідно до пункту 5 статті Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно затвердженої Постанови КМУ № 353 від 24.05.2017 року

                                       сільська  ради вирішила:

1.Внести зміни згідно затвердженої Постанови КМУ № 353 від 24.05.2017 року до  штатного розпису  за посадами працівників апарату Вікторійської сільської ради на 2017 рік  (дод.№1 на 1 арк.)

2. Вважати рішення  п’ятнадцятої  сесії сьомого  скликання Вікторійської сільської ради від 23.12.2016  року Про затвердження штатного розпису за посадами працівників апарату Вікторійської сільської ради на 2017 рік»,  такими , що втратили чинність.

3. Розпорядження вступає в  дію з 26 травня 2017 року.

4.Додаток є невід’ємною частиною даного рішення.

5. Головному бухгалтеру сільської ради ( Орист В.Г.) передбачити витрати на утримання відповідно до чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету,фінансів, соціально-економічного розвитку,

підприємництва  та управління майном (Пляха А.В.).

Сільський голова                                                 Н.Ю.Пазюк

ВІКТОРІЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(вісімнадцята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ

22 червня 2017 року

Про умови оплати праці сільського голови Пазюк Наталії Юріївни.

    Керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  Постановою КМУ від 09.03.2006 року №268 «Про упорядкування оплати праці працівників органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів»  зі змінами, постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2003 № 212 « Про затвердження Порядку видачі грошової винагороди державним службовцям за сумлінну працю в органах державної влади, зразкове виконання обов’язків» із змінами  та колективного договору, та постанови КМУ №504 від 27.05.2009 року «Про внесення змін до постанови КМУ №268 від 09.03.2006 року», Постановою №1013 від 09.12.2015 року «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів»  та Постанови №77 від 02.10.1996 року «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого                            самоврядування» , постановою КМУ № 353 від 24.05.2017 року “ Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. № 268 та визнання такими, що втратили чинність  деяких постанов Кабінету Міністрів України” :

                                          сільська рада вирішила:

1. Провести індексацію заробітної плати сільському голові Пазюк Наталії   Юріївні.

 2.Встановити надбавку за інтенсивність праці,  за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 %  посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років в межах фонду оплати праці.

 3. Встановити преміювання сільського голови  щомісячно у розмірі 50% посадового окладу,  з урахуванням  надбавки за ранг, вислугу років   в межах фонду оплати праці.

 4.При наданні чергової щорічної  відпустки виплачувати матеріальну допомогу на оздоровлення та  для вирішення соціально - побутових питань у розмірі однієї середньомісячної заробітної плати  в межах фонду оплати праці.

5.Встановити з нагоди державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат,сільському  голові одноразову  премію в розмірі одного посадового окладу   в межах затвердженого фонду оплати праці.

6. Головному бухгалтеру Вікторійської сільської ради здійснювати відповідні виплати.

7.Рішення  п’ятнадцятої сесії сьомого скликання від 23.12.2016 року Про преміювання сільського голови Вікторійської сільської ради, вважати таким , що втратило чинність.

8. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію  сільської ради з питань депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування, забезпечення законності і правопорядку, та з питань запобігання та протидії корупції.(Лимар М.В.) .

       Сільський голова                                                              Н.Ю.Пазюк

ВІКТОРІЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(вісімнадцята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ

22 червня 2017 року

 Про умови оплати праці  секретаря та працівників виконавчого апарату Вікторійської сільської ради у 2017 рік.

             Керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  Постановою КМУ від 09.03.2006 року №268 «Про упорядкування оплати праці працівників органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів» зі змінами, постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2003 № 212 « Про затвердження Порядку видачі грошової винагороди державним службовцям за сумлінну працю в органах державної влади, зразкове виконання обов’язків» із змінами  та колективного договорута постанови КМУ №504 від 27.05.2009 року «Про внесення змін до постанови КМУ №268 від 09.03.2006 року», Постановою №1013 від 09.12.2015 року «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів»  та Постанови №77 від 02.10.1996 року «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого    самоврядування» , постановою КМУ № 353 від 24.05.2017 року “ Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. № 268 та визнання такими, що втратили чинність  деяких постанов Кабінету Міністрів України ” :

                                          сільська рада вирішила:

1.Провести індексацію заробітної плати секретарю та виконавчому апарату сільської ради.

2. Встановити надбавку за інтенсивність праці, за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 % посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років в межах фонду оплати праці.

3.Дозволити сільському голові здійснювати преміювання  секретарю та виконавчому апарату сільської ради відповідно до їх особистого вкладу у загальні результати роботи в межах фонду оплати праці щомісячно в розмірі не більше 50 % від посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.

4.Дозволити сільському голові з нагоди державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, працівникам виплачувати  одноразову  премію в в розмірі посадового окладу  за розпорядженням сільського голови в межах затвердженого фонду оплати праці.

5.Дозволити сільському голові здійснювати виплати секретарю та виконавчому апарату сільської ради  матеріальної допомоги  на оздоровлення та вирішення соціально – побутових питань в розмірі однієї середньомісячної заробітної плати  в межах фонду оплати праці.

6.Головному бухгалтеру Вікторійської сільської ради здійснювати відповідні виплати.

 7.Рішення  п’ятнадцятої сесії сьомого скликання від 23.12.2016 року Про преміювання секретаря та апарата Вікторійської сільської ради

 вважати таким ,що втратило чинність.

8. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію  сільської ради з питань депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування, забезпечення законності і правопорядку, та з питань запобігання та протидії корупції.(Лимар М.В.) .

       Сільський голова                                                                 Н.Ю.Пазюк

                                    

ВІКТОРІЙСЬКАСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО  РАЙОНУ

 ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(вісімнадцята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ

22 червня 2017 року                                                                    

Про надання  матеріальної  допомоги на оздоровлення

Відповідно до статті 26  Закону України „  Про місцеве самоврядування в Україні “, до  положень КЗпП України, Закону України "Про оплату праці", наказу Міністерства культури і туризму України  від 18.10.2005р. №745 «Про впорядкування умов оплати праці працівникам культури на основі єдиної тарифної сітки», наказу Міністерства культури і туризму України  від 11.10.2007 р. №67 «Про внесення змін до наказу Міністерства культури і  туризму України від 18.10.2005 р.№745»

сільська  рада вирішила:

1.Дозволити здійснювати сільському голові  виплату матеріальної допомоги на оздоровлення у порядку та розмірах, у межах затверджених видатків на оплату праці працівникам сільського Будинку культури.

2.Головному бухгалтеру Вікторійської сільської ради здійснювати відповідні виплати.

3.  Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію  сільської ради з питань депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування, забезпечення законності і правопорядку, та з питань запобігання та протидії корупції.(Лимар М.В.) 

Сільський голова                                                                      Пазюк Н.Ю

                                     

ВІКТОРІЙСЬКАСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО  РАЙОНУ

 ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(вісімнадцята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ

22 червня 2017 року                                                                    

Про надання  матеріальної  допомоги на оздоровлення

Відповідно до статті 26  Закону України „  Про місцеве самоврядування в Україні “, до статті 6 Закону України « Про відпустки»

сільська  рада вирішила:

1.Дозволити здійснювати сільському голові  виплату матеріальної допомоги на оздоровлення у порядку та розмірах, у межах затверджених видатків на оплату праці працівникам ДНЗ « Веселка».

2.Головному бухгалтеру Вікторійської сільської ради здійснювати відповідні виплати.

3.  Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію  сільської ради з питань депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування, забезпечення законності і правопорядку, та з питань запобігання та протидії корупції.(Лимар М.В.) .

              Сільський голова                                                                           Пазюк Н.Ю

3зуб 

ВІКТОРІЙСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ

 ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(вісімнадцята  сесія сьомого скликання

22 червня  2017  року

Про  затвердження граничних сум витрат на придбання автомобілів, меблів та іншого обладнання

         Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , Постанови Кабінету Міністрів України від 04,02.2016 № 102 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 04.04.2001 № 332 «Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів державними органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок державного і місцевого бюджетів»

                                     Вікторійська сільська рада вирішила:

         Затвердити граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок місцевих бюджетів (додаток додається).

            Контроль  за виконанням Програми покласти на постійні  комісії   сільської ради   з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва та управління майном..(Пляха А.В.)

Сільський голова                                                 Н.Ю. Пазюк     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *