9 травня

В селі Вікторія відзначили 9 травня, з нагоди 73-ої річниці Великої Перемоги.
Урочистою ходою від Вікторійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів до пам’ятника Загиблого воїна Виноградова Бориса Миколайовича пройшли учні, та односельці.
Біля памятника відбувся святковий мітинг. Вікторійців та гостів привітали з Днем Перемоги над нацизмом сільський голова Наталія Пазюк, голова Вікторійської спілки ветеранів Ганна Федорівна Лаврова. Дитячий ансамбль «Мрія», жіночий вокальний ансамбль «Мальви» та «Співоча Вікторія» виконали пісні воєнних літ. Завершився мітинг покладанням квітів до пам’ятника Загиблого воїна.
Висловлюємо щиру вдячність нашим меценатам Баку В. А. та Сімонову А.В. за надані продуктові набори для привітання з Днем Перемоги учасників бойових дій та учасникам АТО.

Фото Наталіи Пазюк.
Фото Наталіи Пазюк.Фото Наталіи Пазюк.Фото Наталіи Пазюк.Фото Наталіи Пазюк.Фото Наталіи Пазюк.Фото Наталіи Пазюк.Фото Наталіи Пазюк.Фото Наталіи Пазюк.Фото Наталіи Пазюк.Фото Наталіи Пазюк.Фото Наталіи Пазюк.Фото Наталіи Пазюк.Фото Наталіи Пазюк.Фото Наталіи Пазюк.Фото Наталіи Пазюк.Фото Наталіи Пазюк.Фото Наталіи Пазюк.