05 липня 2017 року                                                                                №31

Про підсумки роботи сільського голови по зверненнях громадян за І півріччя 2017 року

Керуючись статтею 38 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши звіт сільського голови про підсумки роботи по зверненнях громадян за І півріччя 2017  рік

виконавчий комітет сільської ради вирішив:

1. Вважати роботу сільського голови по зверненнях громадян за І півріччя  задовільною.

2.Контроль за виконання даного рішення покласти на голову сільської ради.

Сільський голова Н.Ю.Пазюк

05 липня  2017 року                                                                               № 30

Про розгляд розпорядження голови  райдержадміністрації № 239  від 07.07.2017 р.

На виконання розпорядження голови райдержадміністрації № 239 від 07.07.2017 р. дані на нараді з питання Про підсумки роботи житлово – комунальних підприємств району в осінньо – зимовий період 2016-2017 року та завдання з підготовки до опалювального  сезону 2017-2018 року»  та Вікторійського сільського голови відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008№109/2008».

Виконавчий комітет Вікторійської сільської ради вирішив:

1.Розпорядження голови райдержадміністрації № 239 від 07.07.2017 р. дані на нараді з питання Про підсумки роботи житлово – комунальних підприємств району в осінньо – зимовий період 2016-2017 року та завдання з підготовки до опалювального  сезону 2017-2018 року»  та Вікторійського сільського голови відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008№109/2008» взяти до відома.

2. Укласти угоду з сільгосп виробниками на очистку снігу в зимовий період.

3. До органів соціального захисту населення щомісяця подавати списки пільговиків на придбання твердого палива і скрапленого газу.

5.Рекомендувати  директору  КП « Вікторійське джерело» Ткаченку О.П., своєчасно  укладати  договори  на постачання енергоносіїв та забезпечувати  їх оплату, особливо  звернути на стан розрахунків споживачів за отримані послуги.

6. Контроль за виконання даного рішення покласти на секретаря сільської ради.

Сільський голова                                                                   Н.Ю.Пазюк